FAKRO na targach BAU 2017
FAKRO na targach BAU 2017

16.01.2017r - tego dnia rozpoczynają się jedne z największych targów budowlanych na naszym kontynencie – BAU 2017. W Monachium, na powierzchni 185 000 m2, co dwa lata ponad 2 000 wystawców prezentuje swe najnowsze rozwiązania. Każda edycja przyciąga ponad 250 000 zwiedzających z ponad 150 krajów, którzy szukają innowacyjnych produktów, idei i koncepcji.

Firma FAKRO vice-lider w produkcji okien dachowych i schodów strychowych już od wielu lat bierze udział w tej ważnej imprezie. W czasie tegorocznej edycji na stoisku o powierzchni ok 150 mkw prezentowane są najnowsze okna dachowe, okna do dachów płaskich, schody strychowe oraz cała gama dedykowana do nich akcesoriów.

Wśród nowości znajdziemy okno uchylno-obrotowe FPP-V preSelect2, które dzięki zastosowanym rozwiązaniom, pozwala na otwarcie skrzydła do 45° oraz może być produkowane w dużych rozmiarach 134x160cm nawet z dwukomorowym pakietem szybowym. Na stoisku nie mogło również zabraknąć okna do dachów płaskich DEF DU6, nagrodzonego Red Dot Design Award - jedną z najbardziej prestiżowych nagród za design.

Podczas targów BAU na stoisku FAKRO odbywa się wyjątkowy event, którego celem jest pokazanie wytrzymałości okna do dachów płaskich DXW. Jest to okno, które dzięki wzmocnionej konstrukcji oraz antypoślizgowej powierzchni pozwala na swobodne przemieszczanie się po jego powierzchni. Aby uzmysłowić zwiedzającym cechy tego okna, na stoisku akrobata rowerowy, wykonuje triki i ewolucje, jeżdżąc oraz skacząc po oknie DXW.

Targi BAU 2017 są dla firmy FAKRO bardzo ważne również z jeszcze jednego powodu. To właśnie tam swą rynkową premierę na rynku niemieckim mają okna fasadowe INNOVIEW. Okna te, to wyjątkowe połączenie najwyższej jakości drewna i profili aluminiowych, które charakteryzują się unikalnymi cechami. Duże rozmiary, bezpieczeństwo, estetyka oraz łatwość obsługi okien INNOVIEW zapewnią niespotykany komfort użytkownikom, komentuje Sławomir Gawlik, dyr. marketingu Grupy FAKRO

 

 

źródło: Fakro