Pomocja zimowa – już dziś pomyśl o ciepłych oknach w atrakcyjnej cenie
Pomocja zimowa – już dziś pomyśl o ciepłych oknach w atrakcyjnej cenie

Jesienią, gdy temperatura spada – warto pomyśleć o zabezpieczeniu naszych domów przed chłodem. Firma MS więcej niż OKNA zdecydowała się wyprzedzić mrozy i ogłosiła promocję zimową, która obowiązuje od 9 listopada 2015 roku. Teraz produkty Pomorskiej Fabryki Okien można kupić nawet o 11% taniej! 

Decyzja dotycząca wyboru stolarki okiennej to ważna sprawa. W końcu jest to zakup na długie lata. Wybierając okna należy dokładnie przemyśleć swoje potrzeby i specyfikę budynku, w którym chcemy je zamontować. Tym bardziej, że dostępna oferta jest bardzo szeroka i zróżnicowana. 

Na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań? Oczywiście przede wszystkim na jakość i koszty. Warto poszukać promocji cenowych, ale kierowanie się wyłącznie wysokością rabatu nie zawsze jest dobrym pomysłem. Niekiedy kilkanaście procent obniżki okazuje się bardziej atrakcyjną ofertą, gdyż realnie przekłada się na niższą cenę. Informacje o rabatach rzędu 30-40% nie muszą oznaczać atrakcyjnej ceny. W przypadku akcji rabatowej firmy MS więcej niż OKNA, wprowadzona w listopadzie Promocja Zimowa zakłada rzeczywisty spadek cen okien o 11% i najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny. Korzystając z niej, klient zyska więcej, niż decydując się na z pozoru bardziej atrakcyjne promocje innych producentów.

Produkty Pomorskiej Fabryki Okien odznaczają się bardzo wysoką jakością. Stawia się tu na doskonałe parametry techniczne (między innymi konkurencyjne, potwierdzone certyfikatami parametry przenikania ciepła), nie pomijając przy tym estetyki (szeroki wachlarz kolorów oklein, pozwalający na idealne dopasowanie okien do elewacji, a także możliwość wyboru różnych rozmiarów i kształtów stolarki). Producent zadbał również o komfort użytkowania okien – długotrwała eksploatacja chroniona jest gwarancją, którą można przedłużyć aż do 7 lat.

W ramach Promocji zimowej produkty marki MS więcej niż OKNA można teraz kupić aż do 11% taniej. Pod warunkiem jednak, że pospieszymy się z podjęciem decyzji. Na zniżki możemy liczyć nawet wtedy, gdy zdecydujemy się na zakup z odroczonym w czasie terminem produkcji. Promocją zostały objęte okna PCV (z wyłączeniem linii N.ergo), drzwi zewnętrzne i drzwi tarasowe PVC, a także rolety i moskitiery.

To nie koniec zimowych niespodzianek. W ofercie zimowej nie brakuje też promocji produktowych. Warto zastanowić się nad zakupem sterowania radiowego do rolet (za 1 zł do rolety z silnikiem Orange za 228 zł netto), wkładu 3-szybowego do okien TYTANOWEtermo lub MS evolution [82] (za 1 zł/m2 netto), a także wkładu 3-szybowego do okien MSline+, MSline i Wood Look (za 10 zł/m2 netto).

 

źźródło: MS więcej niż okna