Powiększenie  rodziny folii systemu Armorlite<sup>&#174;</sup>Premium
Powiększenie rodziny folii systemu Armorlite<sup>&#174;</sup>Premium

Firma Warsfoll® rozszerzyła ofertę architektonicznych folii okiennych Armorlite®Premium o dwa nowe produkty w odcieniu antycznego srebra: ARGON 65SR i ARGON 50SR.

Nowe folie w ofercie Warsfoll® należące do rodziny Armorlite®Premium posiadają unikalny na rynku polskim system wybiórczej eliminacji spektrum światła. Zarówno ARGON 65SR i ARGON 55SR dzięki rozpylanym cząstkom srebra efektywnie zatrzymują ciepło słoneczne przy dużej jasności.

Główne zalety nowych folii Argon 50 i 65 SR:

  • doskonale odbijają ciepło jednocześnie przepuszczając ponad 60% światła,
  • posiadają odcień antycznego srebra,
  • niska absorpcja cieplna folii redukuje ryzyko pękania szyb, dzięki czemu folia mogą być stosowane na szybach zespolonych i przyciemnianych bez obawy o ich uszkodzenie

Dzięki zastosowanej technologii wybiórczego spektrum nowe folie  Armorlite®Premium przepuszczają  światło widzialne jednocześnie blokując ciepło słoneczne.

Folie stosowane w pomieszczeniach biurowych wpływają na zwiększenie komfortu pracy, ale przede wszystkim powodują zmniejszenie zużycia energii. Wszystko to pozwala na zwiększenie oszczędności i poprawę wydajności pracy w firmie.
Nowe folie okienne w ofercie Warsfoll® to ponadto znakomity efekt dekoracyjny. Chronią przed ciekawskimi spojrzeniami,  zabezpieczają przed oślepianiem i ciepłem z zewnątrz.  W lecie odbijają ciepło słoneczne na zewnątrz, zaś w zimie odbijają uciekające ciepło z powrotem do pomieszczenia. Zastosowanie folii pozwala również obniżyć koszty eksploatacji urządzeń klimatyzacyjnych w lecie i koszty ogrzewania w zimie.

Wszystkie folie serii Armorlite®Premium wyposażone są w zewnętrzną powłokę ochronną SR odporną na ścieranie, zapewniając długie lata trwałości. Posiadają 5-letnią gwarancję na niezmieniony wygląd i parametry techniczne.