Parapety Eurosill – nowość, którą warto znać
Parapety Eurosill – nowość, którą warto znać

Mając na uwadze zadowolenie klienta i jego rosnące wymagania – firma Brügmann dokonała zmian konstrukcyjnych i ofertowych w propozycji parapetów z PCW.

Wprowadzenie nie stosowanej dotąd nazwy handlowej i loga: Eurosill – ma za zadanie wyróżnienie spośród wyrobów konkurencji – produktu firmy Brügmann. Produkt ten nie tylko występuje w nowej, ulepszonej konstrukcyjnie formie, ale również dostępny jest w szerszej o cztery kolejne propozycje – kolorystyce. Dzięki temu oferta parapetów Brügmann Eurosill obejmuje kolory: standardowe: biały, marmur, złoty dąb i buk oraz nowowprowadzone: orzech, ciemny dąb i mahoń.
Nowością jest również nowa kolorystyka zaślepek bocznych do parapetów Brügmann Eurosill. Rozszerzenie ich dotychczasowej oferty ma na celu zaproponowanie klientom wyrobu w pełnym kolorze, a co za tym idzie – zaoferowanie stuprocentowej satysfakcji z zakupionego towaru.

Warto podkreślić, iż parapety Brügmann Eurosill – to wyroby posiadające pełną dokumentację techniczną (aprobata techniczna ) i atest higieniczny, co stawia je na pierwszym miejscu spośród tego typu towarów oferowanych na polskim rynku. Dzięki temu są one produktami bezpiecznymi, przeznaczonymi dla najbardziej wyrafinowanych odbiorców.