Listwa przyblatowa Rainbow w ofercie firmy Effector
Listwa przyblatowa Rainbow w ofercie firmy Effector

  Kolekcja Rainbow firmy Effector to szeroki wachlarz profili PCV stosowanych w kuchniach, aneksach kuchennych, łazienkach i pokojach kąpielowych. Listwy uszczelniają zakończenia płytek ceramicznych oraz zabezpieczają ich brzegi przed uszkodzeniem.  

Listwa przyblatowa z serii Rainbow jest wyposażona w dodatkowe elementy w postaci narożnika oraz zakończeń, umożliwiające wygodny i praktyczny montaż. Profil ten występuje w kilkunastu odcieniach i drewnopodobnych wybarwieniach.

Listwa przyblatowa  Profil P61 jest dostępny  w  rozmiarze 25x25 mm, o długości  3m, pakowany po 20 sztuk.  Z kolei zakończenia prawe i lewe oraz narożnik wewnętrzny  są oferowane w kompletach po 30 sztuk. Zaletą listwy przyblatowej jest m.in. jej estetyczne wykonanie  oraz szeroka gama kolorystyczna, obejmująca dwa odcienie srebrnego, najpopularniejsze kolory drewnopodobne oraz biel, beż i zieleń.

Pozostała oferta

Profile wewnętrzne i zewnętrzne z kolekcji Rainbow mają wysokość od 7 do 10 mm, długość:  2,5 m. dostępne są  zarówno w szerokiej ofercie kilkudziesięciu  kolorów jednorodnych, jak również w bogatej palecie odcieni imitujących kamienie szlachetne oraz marmur. W skład serii wchodzi samoprzylepny  profil uniwersalny w kolorze białym, który zapewnia doskonałą izolację połączeń pomiędzy urządzeniami sanitarnymi, a ścianą lub glazurą. Jego długość wynosi 3,4 m, jest dostępny w dwóch wysokościach 40 lub 60 mm - do wyboru. Profil sprawia, że połączenie elementów wygląda bardzo estetycznie, a dodatkowo pełni ważne funkcje praktyczne. Jego zastosowanie przeciwdziała zaciekom oraz skutecznie zapobiega powstawaniu pleśni, a montaż jest dziecinnie prosty.  

 

źródło: EFFECTOR