Orły Polskiej Stolarki – edycja III
Orły Polskiej Stolarki – edycja III

Po raz trzeci przyznane zostaną prestiżowe nagrody – Orły Polskiej Stolarki.  Cztery statuetki rozdane w trzech kategoriach to najwyższy wyraz uznania dla dokonań laureatów. Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej Gali VI Kongresu Stolarki Polskiej, 21 maja 2015 roku.

Orzeł jest symbolem zwycięstwa oraz chwały. Wizerunek tego majestatycznego oraz kojarzącego się z polskością ptaka został wybrany jako wyraz najwyższego uznania dla zasług polskich firm z branży stolarki budowlanej. Wykonane ze stali nierdzewnej statuetki otrzymają trzy osoby oraz jedno przedsiębiorstwo, które w roku 2014 w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju tej gałęzi biznesu. 

Podobnie jak w ubiegłym roku, laureata nagrody „Osobowość Roku Branży Stolarki Budowlanej” wybiorą w wieloetapowym głosowaniu sami przedstawiciele branży. Kandydatów na Osobowość Roku Branży Stolarki Budowlanej można zgłaszać za pomocą formularza na stronie Kongresu (Formularz zgłoszenia kandydata) lub bezpośrednio w biurze Związku Polskie Okna i Drzwi.

Dwie statuetki przyznane zostaną w kategorii „Wyróżnienie Prezesa Zarządu Związku POiD”. Otrzymają je firma oraz osoba, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju tej gałęzi biznesu, Związku, a także aktywnie brały udział w projektach realizowanych przez tę organizację. 

Czwarta nagroda zostanie przyznana po raz pierwszy. Otrzyma ją „Ekspert Stolarki Budowlanej Roku 2014”, którego wytypuje środowisko dziennikarzy związane z branżą stolarki budowlanej. Wyróżnienie stanowi wyraz uznania środowiska mediów branżowych dla działań laureata. 

 

Więcej informacji już wkrótce! Zapraszamy do regularnego odwiedzania strony Kongresu.