BUDVAR wśród liderów polskiego biznesu
BUDVAR wśród liderów polskiego biznesu

BUDVAR Centrum SA – jeden z wiodących producentów stolarki okiennej w Polsce - otrzymał prestiżowy Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. BUDVAR triumfował także w konkursie Forum Jakości Quality International zdobywając tytuł Laureata i Srebrne Godło QI. Odznaczenia, otrzymane przez BUDVAR Centrum SA w ciągu ostatnich dni, są wyrazem uznania dla dynamicznego rozwoju spółki oraz jakości oferowanych przez nią produktów: innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska.

Organizatorem konkursu Forum Jakości Quality International jest Forum Biznesu. Ideą przedsięwzięcia jest promowanie polskich produktów i usług najwyższej jakości, a tym samym zwiększanie ich konkurencyjności na europejskim rynku. Konkursowi patronuje Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Przedsiębiorczości i Klub Polskie Forum ISO.

Konkurs Lider Polskiego Biznesu jest organizowany od 1991 przez Business Center Club, prestiżową organizację polskich przedsiębiorców i pracodawców, zrzeszającą ponad 1200 firm, w tym korporacji międzynarodowych. Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym uczestniczą ci członkowie BCC, których jeszcze nie wyróżniono Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu. W drugim etapie laureaci ubiegają się o Diamenty do wręczonych im wcześniej nagród. BUDVAR Centrum SA został nagrodzony Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu w lutym 2007 roku.

Jury przyznaje wyróżnienia na podstawie danych o wysokości obrotów, zyskowności, poziomie kredytów, należności i zobowiązań oraz stanem zatrudnienia w firmie. - Podstawy przyznawania Diamentów, oprócz wskaźników ekonomicznych, to jakość i innowacyjność produktów, tworzenie nowych miejsc pracy, zaangażowanie w działalność charytatywną oraz dbałość o stan środowiska naturalnego. BUDVAR Centrum SA spełnia wszystkie powyższe kryteria – informuje Artur Błasik, Dyrektor Operacyjny i Członek Zarządu BUDVAR Centrum SA. Celem przyznającego nagrody Business Center Club jest promocja polskich przedsiębiorców.