Bezpieczeństwo z pomysłem – nowa seria kłódek aluminiowych Yale YE3
Bezpieczeństwo z pomysłem – nowa seria kłódek aluminiowych Yale YE3

Marka Yale poszerzyła swoją ofertę o nowe aluminiowe kłódki ze specjalną kolorową osłoną ochronną. Kłódki YE3 są przeznaczone do podstawowego zastosowania wewnątrz i na zewnątrz, np. do zabezpieczania skrzynek na narzędzia, schowków czy furtek ogrodowych. Mechanizm zatrzaskowy łatwo i szybko zamyka kłódkę, a do jej otwierania służy tradycyjny klucz – producent dołącza do każdej kłódki trzy egzemplarze. 

Kolorową osłonę ochronną zaprojektowano z myślą o zabezpieczeniu kłódek przed zarysowaniami i zabrudzeniami podczas codziennego użytkowania. Tworzywo, z którego została wykonana, jest odporne na temperatury powietrza, co pozwala łatwo złapać kłódkę, gdy jest nagrzana od słońca lub wychłodzona mrozem.
Obudowa kłódek jest wykonana z aluminium, dzięki czemu są one lekkie i wytrzymałe, a zarazem odporne na korozję i inne czynniki zewnętrzne. Pałąk wykonano z chromowany stali hartowanej. Producent oferuje trzy rozmiary kłódek o wymiarach obudów 25 mm i 32 mm oraz 38 mm – ostatnia w wersjach z pałąkiem klasycznym lub wydłużonym o 56 mm wysokości prześwitu. 

 

KŁÓDKI YALE YE3
Obudowa: aluminiowa
Pałąk: stal hartowana
Zastosowanie: wewnątrz i na zewnątrz
Cechy: mechanizm zatrzaskowy, trzy klucze w zestawie, kolorowe osłony ochronne
Rozmiary obudowy: 25 mm, 32 mm i 38 mm


Cena: od 9,50 zł brutto


Więcej informacji na www.yalelock.pl