Pielęgnacja ciała i duszy – kolekcja łazienkowych fototapet marki REDRO
Pielęgnacja ciała i duszy – kolekcja łazienkowych fototapet marki REDRO

Któż z nas nie zastanawiał się nad tym, co zrobić, by we własnym domu choć przez chwilę poczuć się jak w ekskluzywnym salonie pielęgnacyjnym? Idealnym miejscem, mogącym pełnić tę funkcję, może stać się właściwie zaaranżowana łazienka, która połączy w sobie walory funkcjonalnego użytkowania ze strefą komfortu.

Standardowe wykończenie kafelkami coraz częściej ustępuje miejsca nowoczesnym rozwiązaniom, jakimi są fototapety. Za sprawą marki Redro również nasza łazienka zyska niepowtarzalny i oryginalny charakter.
 

Domowe SPA

Nie od dziś wiadomo, że odpowiedni wystrój wnętrz sprzyja nie tylko wygodnemu użytkowaniu, ale także wpływa na nasze dobre samopoczucie. Dlatego też miejscem, którego zaaranżowaniu powinniśmy poświęcić szczególną uwagę, jest niewątpliwie łazienka. To w niej przygotowujemy się do wyjścia czy relaksujemy po męczącym dniu. Jest ona także miejscem, w którym spotykają się dwie ważne dla nas sfery – dusza i ciało. Warto tym samym zatroszczyć się o oba aspekty i wprowadzić do pomieszczeń łazienkowych elementy, które pomogą zachować pomiędzy nimi równowagę. Motywami dekoracyjnymi, zyskującymi obecnie na popularności są fototapety. Myli się jednak ten, kto uważa że nadają się one jedynie do aranżacji salonów czy sypialni. Marka Redro oferuje ścienne elementy dekoracyjne specjalnie dostosowane do warunków panujących w łazienkach. Wysoka temperatura i permanentnie utrzymująca się wilgoć to tylko niektóre wyzwania, którym powinna sprostać fototapeta łazienkowa. Specjalny materiał wzbogacony o podkład flizelinowy sprawia, iż tworzywo przepuszcza parę wodną, przez co pozwala oddychać ścianom. Niemniej istotna jest również strona wizualna wspomnianego produktu. Znaczącą zaletą produktów marki Redro jest wysokogatunkowy druk wieloformatowy, dzięki któremu, wszystkie wzory posiadają zdumiewającą głębię i wydają się bardzo realistyczne. Nie lada wyzwaniem okazuje się zatem kwestia wyboru jednego fantazyjnego modelu spośród bogactwa różnorodnych wariantów.  

W ofercie produktowej marki Redro znajduje się kilkaset projektów, poczynając od klasycznych i stonowanych, poprzez tradycyjne motywy wodne, aż po oryginalne wzory niezwiązane z tematyką akwatyczną. 
 

Remont w okamgnieniu 

W dobie wszechobecnego pośpiechu, zapewne każdy życzyłby sobie, aby odnawianie mieszkania odbywało się szybko i bezproblemowo. W przypadku pomieszczeń łazienkowych jest to jednak szczególnie trudne. Remonty tych pomieszczeń nie należą do najłatwiejszych, a wszystko za sprawą trudnych do wymiany płytek ściennych. Montaż fototapet łazienkowych nie wiąże się jednak z uciążliwym hałasem, wszechobecnym kurzem i gruzem. Utrzymanie porządku podczas prac remontowych jest zatem niezaprzeczalną zaletą dekoracyjnych elementów ściennych. Fototapety marki Redro są proste w montażu i nie jest potrzebne dodatkowe wsparcie ze strony fachowców. Efektem naszej pracy możemy cieszyć się niemal natychmiast, gdyż jedyną czynnością jaką musimy zrobić jest położenie kleju na powierzchnię ściany. 

Łazienka stanowi bardzo ważne wnętrze każdego domu, w którym człowiek spędza czas na pielęgnacji zarówno ciała, jak i duszy. Chcąc stworzyć unikatowy klimat tego pomieszczenia, warto zwrócić swoją uwagę na nowe rozwiązania dekoracyjne, jakimi są fototapety. Ich różnorodne wzory pozwolą każdemu znaleźć najbardziej odpowiadający mu model. Jeżeli zaś poczujemy chęć wprowadzenia zmian, nie ma nic łatwiejszego niż zastąpienie jej nową, bez konieczności przeprowadzania prac remontowych.

Kolekcja fototapet łazienkowych Redro:
Cena uzależniona od wymiarów oraz materiału wydruku 


Fototapeta – motyw kwiatowy
Wymiary: 100x100 cm

Cena: 80zł brutto

Można kupić:www.redro.pl