Listy przypodłogowe z kolekcji skandynawskiej
Listy przypodłogowe z kolekcji skandynawskiej

Styl skandynawski upodobał sobie kolor biały. W ofercie Invado dostępna jest kolekcja listew przypodłogowych wpisujących się w skandynawską stylistkę.

Styl skandynawski to połączenie elegancji, prostoty i umiaru. Biel, z pozoru zimna, w odpowiednim połączeniu aranżacyjnym potrafi stworzyć przytulne miejsce do życia, w którym jakość łączy się z wyczuciem przestrzeni.  

Listy przypodłogowe Invado z kolekcji skandynawskiej to propozycja dla tych, którzy cenią dbałość o detale. Listwa może bowiem współgrać z kolorem podłogi i stanowić z nią jedną całość. Ale często też  dla specjalnego efektu aranżacyjnego zestawia się ją w kontraście z posadzką. Oprócz funkcji estetycznych, listwa pełni też rolę praktyczną. Dzięki niej możemy zamaskować mało estetyczną szczelinę dylatacyjną powstającą między ścianą a podłogą. Ponadto pozwoli ukryć kable czy przewody. 

Kolekcja Skandynawska to aż 17 listew o różnej wysokości i kształcie. Wybrane modele można wielokrotnie malować. W ofercie Invado dostępne są trzy systemy montażu – mocowanie do ściany za pomocą kleju, silikonu lub poprzez specjalnie frezowanie, które umożliwia wielokrotne zakładanie i ściąganie.

Producent: Invado

 

 

www.invado.pl