Konfigurator szyb akustycznych
Konfigurator szyb akustycznych

Konfigurator szyb akustycznych firmy PRESS GLASS został rozszerzony o kilka nowych funkcji. Jak wskazuje producent, dobór odpowiednich szyb jest teraz znacznie prostszy i efektywniejszy.

„Za pomocą konfiguratora można dopasowywać rodzaje oferowanych przez nas szyb dźwiękochłonnych do ściśle określonych wymagań akustycznych. W tym celu wystarczy wskazać konkretne parametry akustyczne. Otrzymane konfiguracje parametrów i szyb można następnie zapisać do pliku PDF i  np. użyć w późniejszym czasie” – informuje PRESS GLASS.

W ostatnim miesiącu konfigurator został wzbogacony o nowe funkcjonalności. Zaktualizowana wersja pozwala na wyszukiwanie szyb z uwzględnieniem kilku dodatkowych kryteriów. Chodzi przede wszystkim o grubość i wagę pakietu oraz klasę ochrony i klasę bezpieczeństwa. Możliwe jest również uwzględnienie w wynikach jedynie szyb zawierających szybę laminowaną.

Konfigurator szyb akustycznych dostępny jest na stronie www.pressglass.eu oraz w bezpłatnej aplikacji PRESS GLASS MOBILE, dedykowanej urządzeniom mobilnym (systemy iOS oraz Android).

 

źródło: PRESS GLASS