GAMET oryginalny
GAMET oryginalny
Podstawowym elementem strategii marketingowej naszej spółki w oparciu, o który świadomie budujemy wartość oraz reputację marki GAMET na rynku krajowym i międzynarodowym jest ochrona prawna wzorów przemysłowych, praw autorskich oraz znaków towarowych. Niejednokrotnie mieliśmy do czynienia z kopiowaniem naszych produktów i sprzedawaniem ich pod inną marką.

Aby uniknąć takich i innych działań z zakresu nieuczciwej konkurencji nowo wprowadzane wzory akcesoriów meblowych i budowlanych aktualnie rejestrujemy w Urzędzie Harmonizacji Rynku Wewnętrznego. Dzięki temu uzyskujemy ich ochronę prawną zarówno Polsce, jak i na całym terytorium Unii Europejskiej. Takie właśnie działania pozwalają na zapewnienie naszym klientom produktów najwyższej jakości i wyróżniających się pod względem wzornictwa.

W celu dodatkowej ochrony produktów GAMET podjęliśmy decyzję o nanoszeniu CECHY GAMET na powierzchnię wyrobów podczas procesu ich wytwarzania. Rozmiar CECHY i jej umiejscowienie na produkcie będzie zależało od jego kształtu. Jednak zwykle, CECHA będzie znajdować się w miejscu niewidocznym po zamontowaniu detalu na meblach. Pomimo niewielkich rozmiarów, będzie zawarta w polu o średnicy od 3-5 mm, CECHA będzie wyczuwalna za pomocą dotyku, dzięki temu będzie można w prosty sposób zidentyfikować oryginalne pochodzenie detalu.

Uchwyt GU14 jest nie tylko tegoroczną nowością, ale i pierwszym wyrobem z naniesioną CECHĄ GAMET. Docelowo chcemy aby każdy produkt GAMET został oznakowany CECHĄ. Jednak z uwagi na fakt, że jest to pewien proces, produkty te będą pojawiać się na rynku sukcesywnie.

Nanoszenie CECHY ma jednoznacznie odróżnić nasze gałki, uchwyty, nóżki, klamki i pozostały asortyment od całej masy podobnych wyrobów na rynku. Chcemy aby CECHA GAMET widniejąca na naszych produktach, stanowiła wartość dodaną dla klientów, którzy nie uznają kompromisów jeśli chodzi o jakość i oryginalność produktów GAMET. Dzięki „cechowaniu” chcemy jeszcze bardziej uwiarygodnić markę GAMET w oczach klientów i wyróżnić się na tle konkurencji.