Drzwi  wprost do Twojego wnętrza
Drzwi wprost do Twojego wnętrza

Firma Classen poszerzyła swoją ofertę o nowe kolekcje drzwi wewnętrznych, które wyróżniają się oryginalnym designem i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Najnowsze skrzydła drzwiowe można nabyć w punktach RuckZuck, ogólnopolskiej sieci sprzedaży podłóg i drzwi.

Drzwi wewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów wystroju wnętrz, dlatego oczekujemy od nich nie tylko trwałości, ale także modnego wyglądu. Nowe, zgodne z najnowszymi trendami, modele skrzydeł drzwiowych są już dostępne w sieci RuckZuck.

Nowości w RuckZuck
W ramach każdej z nowych kolekcji, klienci mogą wybierać spośród wielu niepowtarzalnych modeli i zróżnicowanej kolorystki.

- Nowe propozycje skrzydeł drzwiowych, które oferujemy w salonach RuckZuck, docenią z pewnością klienci z inwencją, ceniący harmonię i niepowtarzalny styl. Wśród nowych produktów oferujemy m.in. kolekcję Tetyda, która wyróżnia się gustownymi aluminiowymi listwami ozdobnymi oraz zaokrąglonymi krawędziami o profilu R. Klient może oczywiście wybrać ilość i układ przeszkleń oraz listew aluminiowych – mówi Tomasz Kocon, właściciel sklepu partnerskiego RuckZuck w Garwolinie.

Nowe rozwiązania wzmocniły konstrukcję
W najnowszych kolekcjach skrzydeł drzwiowych marki Classen zastosowano innowacyjne rozwiązania technologiczne. Nowa konstrukcja drzwi Classen Hybryda, składająca się z trzech warstw: drewnianej ramy, płyty wiórowo - otworowej oraz sklejki, gwarantuje trwałość skrzydła drzwiowego.

- Nowe kolekcje drzwi wewnętrznych dostępne w salonach RuckZuck charakteryzują się aż trzykrotnie większą sztywnością skrzydła drzwiowego w porównaniu do innych, standardowych konstrukcji – wyjaśnia Tomasz Kocon.

Z kolei zastosowanie najnowszej okleiny Classen Iridium zapewnia zwiększoną odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne powierzchni drzwi.

Salony RuckZuck oferują także szeroki wybór asortymentu uzupełniającego. Do wybranego modelu drzwi łatwo dobierzemy odpowiednią ościeżnicę np. regulowaną New Arcus marki Classen, w odcieniu zgodnym z kolorystyką drzwi.