Społeczeństwo  zautomatyzowane
Społeczeństwo zautomatyzowane
Sąsiedzi zdecydowali się już pół roku temu i są zadowoleni. Na ulicy obok zrobili to już wszyscy. Znajomi właśnie podjęli decyzję... Może czas najwyższy przyłączyć się i sprawić, by XXI wiek zagościł w naszym domu. Czas zainwestować w automatykę.

Minęły już czasy, gdy bramy na pilota prowadziły tylko do luksusowych willi, a majątku przeciętnego Kowalskiego strzegł łańcuch, kłódka oraz groźny pies. Dzisiaj pupile śpią w ciepłym salonie przy kominku, a przy ogrodzeniach większości posesji można dostrzec automaty do zdalnego otwierania bramy.

Nasze społeczeństwo jest coraz zamożniejsze. Kupujemy nie tylko rzeczy niezbędne, ale również takie, które ułatwiają nasze życie. Coraz większą wagę przykładamy do bezpieczeństwa i estetyki własnego domu. Takie możliwości daje właśnie automatyka do bram, która zapewnia bardzo dobre zamknięcie. Cały mechanizm jest dyskretny i elegancki.

Automatyka domowa tanieje. Każdy przeciętnie zarabiający Polak, może sobie pozwolić na zakup standardowego zestawu do otwierania bramy, czy garażu. Zestaw do automatyzacji bramy skrzydłowej np. napęd 414 firmy FAAC to koszt ok. 2 tys. złotych. Oferta jest coraz bogatsza, dlatego łatwiej jest dostać produkt odpowiadający naszym potrzebom i zasobności portfela. Sama instalacja urządzeń, również nie jest kosztowna, a przy tym montaż napędu jest szybki i nie wymaga praktycznie żadnych przeróbek.

Skoro zautomatyzowaliśmy już drzwi, to dlaczego nie zrobić tego z oknami. Dziś żaluzje, rolety czy markizy także mogą być podnoszone automatycznie. Jedno naciśnięcie pilota i w naszym salonie jest tyle światła ile trzeba. Bez podnoszenia się z kanapy możemy wpuścić do naszego domu piękne słońce lub stworzyć przyjemny półmrok. Napędy tubowe T-MODE firmy FAAC to ciche, trwałe a przede wszystkim dyskretne rozwiązanie, które możemy szybko i bez przeróbek zamontować. Za stosunkowo niewielkie pieniądze możemy zafundować sobie komfort i wygodę na lata. Koszt jednego napędu to około 230 PLN.

Społeczeństwo polskie coraz bardziej ceni wygodę i dlatego wybiera automatykę do swojego domu.