Waga jednego ramienia
Waga jednego ramienia

Nowoczesne zarządzenie nieruchomością wymaga całościowego myślenia. Nieważne czy opiekujemy się osiedlem mieszkaniowym, biurowcem czy sklepem, dla dobrego i sprawnego funkcjonowania niezbędne jest zgranie i perfekcyjne działanie wszystkich elementów: od terminowego wywozu śmieci po sprawny szlaban.

Pierwszym miejscem, które oglądają nasi goście, klienci czy współpracownicy jest.. parking. Gdy przyjeżdżają do naszej firmy muszą gdzieś najpierw zostawić samochód. Niezależnie od tego jak sprawnie mamy zorganizowaną recepcję, jak elegancko urządzony hol, to właśnie parking może zadecydować o pierwszym wrażeniu, które często jest decydujące. Jeśli nasi goście będą musieli pół godziny szukać miejsca postojowego, albo gdy firmowy parking będzie strzeżony przez starą budkę i łańcuch odgradzający wjazd, nie będzie ono dobre. Dlatego już na wjeździe warto pokazać, że jesteśmy nowocześni i wybieramy tylko najlepsze rozwiązania.

Czasy gdy szlabany były obsługiwane ręcznie, dawno już minęły. Szlaban elektromechaniczny to nie tylko większa wygoda ale i sprawność działania oraz bezpieczeństwo użytkowania. Wybierając takie urządzenie warto zwrócić uwagę na łatwość montażu, oraz czy jest przystosowany do intensywnej pracy oraz do zmiennych warunków pogodowych. Wszystkie te cechy posiada szlaban elektromechaniczny B604 firmy FAAC - nowość na polskim rynku.

Firma FAAC dużą wagę przykładała do bezpieczeństwa i funkcjonalności swoich produktów. Dlatego szlaban B604 posiada zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe. Nowoczesny moduł zainstalowany bezpośrednio na płycie centrali sterującej kontroluje siłę ciągu szlabanu i w razie awarii automatycznie blokuje ramię. Całość jest tak skonstruowana, że bez problemu można je odblokować i opuścić lub podnieść ręcznie. Wszystkie produkty FAAC mogą bez problemu współpracować ze sobą, dlatego odpowiednio do naszych potrzeb możemy dobrać zdalne sterowanie czy systemy sygnalizacyjne. Szlaban otwierany pilotem to naprawdę dobre rozwiązanie, szczególnie gdy nadejdą wiosenne deszcze czy letnie burze.

Sprawne działanie instytucji zależy od niezawodności wszystkich elementów. Każdy budynek to wielki organizm, w którym każda część ma znaczenie. Dlatego wybierając urządzenia, które mają ułatwić nam pracę, stawiajmy na jakość i najlepsze rozwiązania.