Produkty marki Traka włączone do oferty Assa Abloy
Produkty marki Traka włączone do oferty Assa Abloy

ferta firmy Assa Abloy została wzbogacona o produkty brytyjskiej marki Traka. Globalny lider produkcji systemów zabezpieczeń obiektów ma teraz w sprzedaży szereg rozwiązań z zakresu inteligentnych systemów zarządzania kluczami i sprzętem.

Powstała w 1990 roku Traka to światowy lider w dostarczaniu rozwiązań inteligentnego zarządzania dostępem. W gamie produktów firmy znajdują się efektywne systemy zarządzania kluczami i inteligentne systemy szafek depozytowych. Produkty Traka mają na celu poprawę poziomu bezpieczeństwa i komfortu pracy w organizacji poprzez podniesienie wydajności oraz zwiększenie odpowiedzialności personelu. Poprawiają także organizację i redukują przestoje czy opóźnienia w pracy. Znacznie zmniejszają również koszty związane z ewentualnymi przypadkami uszkodzeń sprzętu czy kradzieży.

 

W polskiej ofercie Assa Abloy znajdziemy m.in. Traka Touch – najnowszy, zaawansowany produkt z oferty inteligentnych systemów zarządzania kluczami czy system elektronicznych szafek służący do bezpiecznego przechowywania, kontroli i zarządzania mobilnym wyposażeniem. – Produkty marki Traka mają bardzo szerokie zastosowanie, od obiektów policyjnych, wojskowych, poprzez szpitale, banki, centra logistyczne czy budynki przemysłowe. Wprowadzenie ich do oferty Assa Abloy zwiększy możliwości naszych Klientów, a także pozwoli nam na dotarcie do wielu nowych osób zarządzających bezpieczeństwem i dbających o komfort organizacji. Wierzymy, że nowe produkty spotkają się z szerokim zainteresowaniem rynku – komentuje Grzegorz Korzeniowski, PEU Manager, Assa Abloy.

 

 

Więcej informacji: www.assaabloy.com.pl