Impresja Classy – więcej niż rolety!
Impresja Classy – więcej niż rolety!

Projektując wnętrze swojego domu lub mieszkania, często zastanawiasz się, jakie rozwiązania zastosować na oknach. Zaciemniające pomieszczenie żaluzje? Nadające charakteru firany? Chroniące przed słońcem żaluzje? A może kryjące przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów rolety? Dzięki Impresji Classy, innowacyjnemu produktowi firmy ANWIS, już nie musisz wybierać!

Impresja Classy łączy w sobie efektywność rolety i funkcjonalność żaluzji. Nie musisz podnosić rolety, by dowolnie operować ilością światła dziennego przenikającego do wnętrza. Chcesz poczytać książkę? Wystarczy, że lekko przekręcisz obrotowym obciążnikiem. A może wolisz stworzyć romantyczny nastrój, zaciemniając pomieszczenie? I do tego wystarczy jeden ruch dłoni!

Impresja Classy to produkt, który pozwoli Ci spojrzeć na rolety z innej perspektywy. To nie tylko użyteczne narzędzie, chroniące przed nasłonecznieniem. Dzięki szerokiemu wyborowi tkanin, Impresja Classy staje się także efektowanym dodatkiem, który pozwoli Ci zaaranżować wnętrze według własnej wizji. Do klasycznego wystroju polecamy czarną tkaninę; tym, którzy są odważni i lubią ekstrawagancję – fioletową. Twój pokój z pewnością ociepli tkanina we wzory drewnopodobne. A jeśli chcesz rozjaśnić wnętrze, wybierz designerską tkaninę w kolorze białym lub écru. A możliwości jest o wiele więcej!

Roleta jest umieszczona w pełnej kasecie aluminiowej, dlatego można ją łatwo i szybko zarówno zamontować, jak i zdemontować, na przykład podczas mycia okien. Impresja Classy jest przeznaczona nie tylko do okien, ale i witryn oraz wnęk.

Jakość rolety Impresja Classy potwierdza zakwalifikowanie się do finału konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty „Dobry Wzór 2012”. Impresję Classy można było później oglądać na pokonkursowej wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, co potwierdziło jej status jako designerskiego dodatku.

 

Cena: od 220,00 zł 

 

 

 

 


Więcej informacji na stronie: www.anwis.pl