Idealne drzwi - czyli jakie?
Idealne drzwi - czyli jakie?

Wysoka jakość i długi okres gwarancji to wciąż najbardziej pożądane cechy drzwi wymieniane przez polskich konsumentów. Zaraz za solidnością wykonania szczególnie cenione są naturalne, przypominające drewno materiały wykończeniowe. Badania konsumenckie przeprowadzone przez firmę INTERDREX to wskazówka, jak połączyć współczesne trendy z gustami domowników. Jakie powinny być idealne drzwi?

 

Trwałe przez lata


Drzwi stanowią jeden z najczęściej używanych elementów wyposażenia mieszkania, zarazem najrzadziej podlegający wymianie. Poza estetyką warto więc zwrócić uwagę na materiały, z których wykonane są poszczególne części skrzydeł. Wpływają na trwałość produktu, ale mogą również świadczyć o jego dodatkowych funkcjonalnościach. 
Drzwi marki INTERDOOR (http://www.interdoor.pl/) całkowicie wypełnione są płytą izolacyjną. Wraz z dwurzędowym systemem uszczelek wpływają na wysokie parametry izolacyjności akustycznej skrzydeł. To wartościowa cecha zarówno w przypadku drzwi wejściowych, jak i wewnętrznych. Izolują od hałasu dobiegającego z ulicy, a w domu zapewniają komfort. Do częstych problemów, świadczących o złej jakości skrzydeł, należą również pojawiające się w trakcie użytkowania zarysowania lub ścieranie się powierzchni. Stosowane przez INTERDOOR okleiny gwarantują, że produkt nie ulegnie zniszczeniu a drzwi łatwo będzie można utrzymać w czystości. 

Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów jest rozpoczynająca się z końcem października kampania promocyjna. W drzwiach INTERDOOR design połączony został z solidnością wykonania.  Firma jest pewna wysokiej jakości swoich produktów, które będą służyć domownikom przez lata, dlatego przygotowała ofertę „Promocja 5,5!”, w której kupujący otrzymuje wydłużony okres gwarancji na wybrane drzwi INTERDOOR - do 5,5 roku.

 

Najważniejszy element - drewno 


Troska o środowisko naturalne coraz częściej decyduje o wyborze wyposażenia lub dekoracji do mieszkania. Posiadając produkty wykonane z przyjaznych naturze materiałów ich użytkownik przyczynia się do zachowania dobrej kondycji całej planety. Eko design to jednak nie przejaw przykrego obowiązku, ale także estetyka. Wykorzystanie w aranżacjach naturalnych materiałów, takich jak: kamienie, wiklina czy drewno, ociepla wnętrza i wpływa na lepsze samopoczucie domowników.  
Z tego powodu największą popularnością cieszą się drzwi w kolorach drewna. W odpowiedzi na te potrzeby INTERDOOR proponuje szeroki wybór modeli m.in. w okleinie NATURA cechującej się naturalnym pochodzeniem i usłojeniem. Niepowtarzalność rysunku i barwy nadaje skrzydłom szlachetności i w efekcie wpływa na estetykę całego mieszkania. Również w trosce o środowisko naturalne INTERDREX wykorzystuje w produkcji bezpieczne lakiery wodne, które dodatkowo zwiększają trwałość skrzydeł uodporniając je na działanie światła. 
Przy wyborze drzwi na lata warto więc wybrać takie, których producent gwarantuje wysoką jakość wykończenia z zachowaniem troski o środowisko naturalne, nie zapominając o estetycznych wymaganiach domowników. 

źródło: INTERDREX