Skip to main content

#Roto


Wygodny dostęp pod kontrolą – Roto Eneo 4w1

 

System kontroli dostępu Roto Eneo 4w1 do zamków Roto Safe E to przykład nowoczesnych rozwiązań na rzecz komfortu i bezpieczeństwa. Oferuje wygodniejsze otwieranie drzwi bez klucza i nowe możliwości zarządzania wstępem do budynków.

czytaj dalej

Roto Holding – rekordowe obroty grupy na świecie w 2021 roku

 

„Wyniki Grupy Roto przekroczyły wszelkie oczekiwania, a sam rok 2021 może zapisać się w kronikach holdingu jako rekordowy” – mówi dr Eckhard Keill, prezes zarządu Roto Frank Holding AG. Spodziewany łączny obrót Grupy wyniesie około 800 mln euro (wcześniej było to 686 mln euro – najwięcej w historii firmy.

czytaj dalej

Roto Technologia Okien i Drzwi: rok 2021 oceniamy bardzo pozytywnie

 

Firma Roto Frank Fenster- und Türtechnologie GmbH (FTT) podsumowała sprzedaż i sytuację na rynkach międzynarodowych w mijającym roku. Dobre wyniki i rosnący udział w rynku są efektem utrzymania wysokiej zdolności dostaw na świecie. Zarząd Roto FTT zapowiedział dalsze działania w obszarze cyfryzacji procesów produkcji i sprzedaży.

czytaj dalej

O prognozach branży na świecie i doświadczeniach z zagranicznych rynków na Forum Stolarki Budowlanej VIP

 

Rozwój międzynarodowego rynku okien i drzwi, nowości i dobre praktyki były tematem tegorocznego Forum Stolarki Budowlanej VIP w Mszczonowie. Firma Roto zaprezentowała aktualne perspektywy branży na świecie, a także doświadczenia serwisowe z krajów niemieckojęzycznych. Eksperci Roto przedstawiali najnowsze systemy okuć do drzwi, przegląd rozwiązań przesuwnych oraz pokaz montażu funkcji Roto Patio Inowa SoftClose.

czytaj dalej

Roto Patronem Generalnym VI Forum Stolarki Budowlanej VIP

 

Roto Frank Okucia Budowlane objęło patronatem generalnym VI Forum Stolarki Budowlanej VIP, które odbędzie się 16 i 17 września 2021 r. w Mszczonowie. W tym roku eksperci Roto przedstawią najważniejsze wyzwania i prognozy dla branży na światowych rynkach, a także podzielą doświadczeniem z realizowanych projektów serwisowych. Wśród atrakcji produktowych: przegląd rozwiązań przesuwnych Roto i pokaz szybkiego montażu nowych funkcji Soft, w systemie przesuwnym Roto Patio Inowa.

czytaj dalej

Roto Eifel: szczelność drzwi balkonowych i wejściowych już od progu

 

Próg jest ważnym elementem energooszczędnego domu, wpływającym na szczelność drzwi i termoizolacyjność fasady. Dzięki specjalnej konstrukcji niskie progi Roto Eifel z przegrodą termiczną gwarantują wysoką izolacyjność i wygodne przejście. Liczne akcesoria pozwalają na indywidualne dopasowanie progu do profili i sprawiają, że jego montaż jest wyjątkowo prosty.

czytaj dalej

Baza danych okucia Roto NT Alu dostępna w programie LogiKal

 

Roto udostępnia bazę systemu okuć Roto NT do profili aluminiowych z rowkiem 16 mm w programie LogiKal. Producenci stolarki mają teraz do dyspozycji dane techniczne Roto NT Alu z opcjami i unikalnymi cechami, takimi jak pływająca klamka. To najbardziej rozbudowana baza okuć rozwierno-uchylnych w programie firmy Orgadata, ułatwiająca projektowanie okien i drzwi balkonowych z aluminium.

czytaj dalej