Skip to main content

#Vetrex


Nowe drzwi tarasowe vetrex Alu Slide na aluminiowym systemie Yawal

 

Vetrex rozszerzył swoją dotychczasową ofertę drzwi tarasowych podnoszono-przesuwnych o model vetrex Alu Slide na profilach aluminiowych. Nowy produkt wykonywany jest na systemie DP 180 firmy Yawal, z którą Vetrex nawiązał współpracę. Wprowadzone na rynek drzwi pozwolą klientom i architektom na tworzenie przeszkleń w jeszcze większych rozmiarach oraz zapewnią ciekawe efekty wizualne. Premiera nowego produktu odbyła się podczas Targów Warsaw Home & Contract 2022.

czytaj dalej

25 lat Vetrex

 

W tym roku Vetrex obchodzi 25-lecie swojej działalności. Obecnie firma jest jednym z kluczowych producentów okien i drzwi tarasowych z PVC oraz drzwi zewnętrznych z segmentu premium. Jej produkty sprzedawane są w Polsce i w całej Europie.

czytaj dalej

Vetrex zaprasza na targi Warsaw Home & Contract

 

Vetrex weźmie udział w tegorocznej edycji targów Warsaw Home & Contract, które odbędą się w dniach 27-30 października w podwarszawskim Nadarzynie. Na stoisku firmy zostaną zaprezentowane systemy przesuwnych drzwi tarasowych, okna niskoprofilowe oraz drzwi zewnętrzne.

czytaj dalej

Nowe drzwi tarasowe Vetrex – vetrexMotion i vetrexMotion max

 

Vetrex rozszerzył swoją ofertę o dwa nowe systemy drzwi tarasowych podnoszono-przesuwnych vetrexMotion i vetrexMotion max. Umożliwiają one tworzenie bardzo dużych przeszkleń i zapewniają praktycznie bezprogowe wyjście na taras. Dodatkowo cechują je doskonałe parametry techniczne, wysoki komfort użytkowania i nowoczesna stylistyka.

czytaj dalej