Vetrex zaprasza na targi Warsaw Home & Contract
Vetrex zaprasza na targi Warsaw Home & Contract

Vetrex weźmie udział w tegorocznej edycji targów Warsaw Home & Contract, które odbędą się w dniach 27-30 października w podwarszawskim Nadarzynie. Na stoisku firmy zostaną zaprezentowane systemy przesuwnych drzwi tarasowych, okna niskoprofilowe oraz drzwi zewnętrzne.

„Podczas targów zaprezentujemy tak poszukiwane obecnie przez klientów systemy umożliwiające tworzenie wielkoformatowych przeszkleń. Będzie można obejrzeć m.in. wprowadzone właśnie do naszej oferty drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne vetrexMotion. Ich wyróżnikiem, obok imponujących rozmiarów, jest niemal zerowy próg i wyjątkowa lekkość przesuwania skrzydła ruchomego. Pokażemy również przesuwne drzwi tarasowe SLIDE’UP oraz niskoprofilowe okna LUM’UP. Dodatkowo osoby odwiedzające naszą ekspozycję będą miały okazję przyjrzeć się z bliska i wypróbować działanie drzwi zewnętrznych Premium Vetrex. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasze stoisko o numerze F3.208A, które będzie zlokalizowane w hali F” – mówi Marta Leszczyńska, Marketing Manager Vetrex.

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne vetrexMotion mogą osiągać wymiary do 6,5 m szerokości i 2,7 m wysokości. Model ten występuje także w wersji vetrexMotion max, w której stały element jest szklony bezpośrednio w ramie. Ma on jeszcze większą powierzchnię przeszklenia i mniej widocznych elementów z PVC. Rozmiary drzwi przesuwnych SLIDE’UP dochodzą do 4,5 m szerokości i 2,5 m wysokości. W systemie tym nieruchoma część również jest szklona w ramie. Wszystkie wspomniane typy drzwi mogą zostać wykonane zarówno w podziale symetrycznym, jak i niesymetrycznym. W tym drugim przypadku przeszklenie stałe jest szersze niż skrzydło ruchome. Zaletą systemów tarasowych Vetrex jest również wysoka izolacyjność cieplna i wytrzymałość. Zależnie od modelu współczynnik Uw wynosi 0,74-0,77 W/(m²·K), przy wyposażeniu w pakiet 3-szybowy z ciepłymi ramkami dystansowymi.

Okna LUM’UP mają węższe profile o wyraźnie zarysowanych krawędziach i większą powierzchnię szyb. Dzięki temu prezentują się one niezwykle nowocześnie i wpuszczają do pomieszczeń do 27% więcej naturalnego światła niż standardowe modele. Odpowiednio wzmocnione profile sprawiają, że okna mogą być wykonane również w dużych rozmiarach oraz w nietypowych kształtach. Jednocześnie LUM’UP cechuje się wysoką izolacyjnością cieplną. Współczynnik Uw dla okna referencyjnego, przy wyposażeniu w pakiet 3-szybowy z ciepłymi ramkami dystansowymi, wynosi 0,8 W/(m²·K).

Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex łączą w sobie efektowny design, energooszczędność i funkcjonalność. Atrakcyjnego wyglądu nadają im oryginalne dekory, eleganckie przeszklenia i ciekawa kolorystyka. Klienci mają do wyboru aż 31 modeli w różnych opcjach wykończenia. Dzięki odpowiedniej budowie i wysokiej jakości materiałów drzwi Premium Vetrex odznaczają się wysoką izolacyjnością cieplną i wytrzymałością. W modelach pełnych współczynnik przenikania ciepła Ud wynosi do 0,76 W/(m²·K), a w przeszklonych – do 0,84 W/(m²·K). Odporność na obciążenie wiatrem jest w klasie C5. W drzwiach zastosowano szereg rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo i komfort w codziennym użytkowaniu.

 

źródło: Vetrex