Szukaj w serwisie:

Publikacje / wieści z branży

 
Spotkanie Partnerów Handlowych Nice w Katowicach

Spotkanie Partnerów Handlowych Nice w Katowicach

[ 14.10.2019 ]

W dniach 28-29 września 2019 roku w Katowicach odbył się zjazd niemal stu Partnerów Handlowych firmy Nice, podczas którego uczestnicy mieli okazję zapoznać się z nowościami produktowymi Nice oraz uczestniczyć w ostatniej, finałowej rundzie Mistrzostw Europy na żużlu.
D+H na torze

D+H na torze

[ 14.10.2019 ]

D+H Car Race już na stałe wpisał się w harmonogram imprez organizowanych przez D+H Polska. W tym roku na Torze Kielce D+H gościło już dwukrotnie – w maju wspólnie z partnerami handlowymi z południa, a we wrześniu z klientami z centralnej i północnej Polski. Gościem specjalnym obydwu wydarzeń był Wojciech Chuchała, rajdowy mistrz Polski oraz mistrz Europy w klasie ERC2.
Aluprof gościem Konwentu Architektów w Mombasie

Aluprof gościem Konwentu Architektów w Mombasie

[ 26.09.2019 ]

W dniach 14-16 sierpnia w hotelu Sarova Whitesands Beach Hotel w Mombasie odbyło się najważniejsze w tej części kontynentu wydarzenie dla branży – AAK Annual Convention 2019, zorganizowane przez Kenijskie Stowarzyszenie Architektów. Uczestnicy konwentu, architekci, profesjonaliści i kluczowi decydenci, mogli zapoznać się z rozwiązaniami marki, odwiedzając stoisko firmy Aluprof i dyskutując z jej przedstawicielami podczas trwania eventu.
Pracownik budowlany – będziesz chciał nim zostać

Pracownik budowlany – będziesz chciał nim zostać

[ 24.09.2019 ]

W społeczeństwie wciąż pokutuje przeświadczenie, że praca budowlańca nie cieszy się zbyt dużym prestiżem. Prawdziwy splendor przynosi skończenie studiów, a więc zazwyczaj praca „przy biurku”. Ale czy na pewno? Cała Europa to wielki plac budowy – potrzebne są ręce do pracy. Tylko na koniec 2018 roku w branży w Polsce brakowało ponad 17 000 . To ogromna szansa dla wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na ścieżkę rozwoju zawodowego – praca na budowie nie oznacza już tylko tradycyjnej pracy przy betoniarce. Zmieniają się metody i produkty używane do budowania. Pracownik budowlany staje się pożądanym ekspertem, a jego praca może być znacznie lżejsza – co umożliwia długoterminowe planowanie wygodnego życia bez obawy o znalezienie zatrudnienia i zarobki.
#RazemdlaBezpieczeństwa – wsparcie Roto dla warszawskiej jednostki kontrterrorystów

#RazemdlaBezpieczeństwa – wsparcie Roto dla warszawskiej jednostki kontrterrorystów

[ 24.09.2019 ]

Rozwój branży stolarki i coraz lepsze zabezpieczenia antywyważeniowe skutecznie utrudniają forsowanie okien i drzwi, uniemożliwiając sprawną interwencję służbom mundurowym. Dlatego Roto Frank Okucia Budowlane wraz z przedstawicielami branży w koalicji Dom Bezpieczny zrealizowało projekt przekazania kontrterrorystom w Warszawie nowoczesnego narzędzia do walki z przestępczością – specjalistycznej wyważarki hydraulicznej.
KRISPOL dla policji. Nowy wymiar społecznej odpowiedzialności.

KRISPOL dla policji. Nowy wymiar społecznej odpowiedzialności.

[ 23.09.2019 ]

KRISPOL stawia na trzy ważne filary. Komfort, bezpieczeństwo i energooszczędność. Rozwiązania antywłamaniowe, które są gwarancją spokoju dla inwestora, są dużym wyzwaniem dla służb specjalnych podczas akcji. Inicjatywa branżowa odpowiedzialnych producentów pozwoliła na zakup nowej wyważarki hydraulicznej dla Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Warszawie.
Aluprof zaprezentuje nowy system MB-Skyline na targach Warsaw Build

Aluprof zaprezentuje nowy system MB-Skyline na targach Warsaw Build

[ 19.09.2019 ]

3. października w Warszawie rozpoczyna się Ogólnopolskie Forum Stolarki 2019 – najważniejsze wydarzenie w branży, któremu towarzyszą m.in. targi, wystawy i prelekcje. Jednym z wystawców będzie marka Aluprof, która w ramach Warsaw Build zaprezentuje innowacyjny system drzwi przesuwnych z ukrytą ramą. W trakcie tegorocznej edycji wiodący producenci okien, drzwi i fasad pokażą również najbardziej przełomowe rozwiązania na I Krajowej Wystawie Innowacji. Partnerem tego premierowego wydarzenia został Aluprof.
DAKO świętuje 25 lat

DAKO świętuje 25 lat

[ 18.09.2019 ]

Rok 2019 jest dla marki DAKO wyjątkowy! W tym roku czołowy polski producent stolarki otworowej świętuje 25-lecie istnienia oraz międzynarodowy sukces marki.
Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma

Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma

[ 17.09.2019 ]

Rokrocznie, od 2009 roku, Redakcja Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita przyznaje wyróżnienie Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma innowacyjnym, rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.
Arena szklanych trendów

Arena szklanych trendów

[ 17.09.2019 ]

Nie ma drugiego miejsca w Polsce prezentującego tak szeroką ofertę nowoczesnych maszyn, urządzeń i akcesoriów stosowanych w przemyśle szklarskim. Na targach Glass w Poznaniu spotkają się producenci, dystrybutorzy i beneficjenci tych rozwiązań. Nie zabraknie też aspektu wizualnego. Szkło to wyjątkowo wdzięczny materiał dla artystów i pasjonatów.
poprzednia 1 2 3 (4) 5 6 7 8 9 10 11 12 13 następna
 
Najnowsze publikacje
Jaka będzie architektura przyszłości
 • Jaka będzie architektura przyszłości
 • Błędy montażowe – jak ich uniknąć
 • Jak wpuścić do wnętrz więcej naturalnego światła
 • “Hej Google, otwórz moje okno” - nowe możliwości z VELUX ACTIVE
 • Dynamicznie przyciemniane szkło Halio w starym brukselskim dworcu Gare Maritime
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Polski tygrys eksportowy na szczycie! Czy mamy szansę stać się również tygrysem w produkcji stolarki budowlanej w UE?
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • Do polskich okien i drzwi puka spowolnienie
 • Podatek estoński – pomysł Fundacji Pomyśl o Przyszłości planem działania Rządu
 • Budownictwo po raz kolejny znalazło się pod lupą ekspertów - branża przeżywa boom ale grozi jej kryzys
 • Nowa ustawa o zatorach płatniczych – lepsza ochrona MŚP
 • VELUX najlepszym partnerem w biznesie
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2019 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.