System Yawal PANdoor TM 77 wśród wyróżnionych nowości 2012  roku!
System Yawal PANdoor TM 77 wśród wyróżnionych nowości 2012 roku!

System PANdoor TM 77 firmy Yawal, rozwiązanie umożliwiające wykonywanie nowoczesnych konstrukcji drzwi wejściowych, został wyróżniony w konkursie „Nowości Roku 2012” organizowanym przez miesięcznik „Forum Branżowe”.

Wyróżnienie w konkursie, w którym czytelnicy magazynu „Forum Branżowe” oddają głosy na najlepsze ich zdaniem produkty, przekłada się na prestiż w branży i świadczy o wysokiej jakości wyrobu. Warty podkreślenia jest fakt, że firma Yawal to jedyny systemodawca z branży aluminiowej, którego rozwiązanie zostało nagrodzone. - Wyróżnienie w konkursie „Nowości Roku 2012” jest dowodem na to, że oferowany przez nas system bardzo dobrze odpowiada potrzebom użytkowników – mówi Agnieszka Jeznach, Dyrektor Marketingu Yawal S.A., jednego z czołowych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce.

System PANdoor TM 77 cechuje wysoka funkcjonalność, lekkość i ponadczasowa wręcz elegancja. Zastosowanie systemu daje możliwość wykonania skrzydeł drzwiowych w jednej płaszczyźnie w stosunku do ościeżnicy, co powoduje, że profil skrzydła staje się niewidoczny. Dzięki wykorzystaniu nowatorskich przekładek termicznych PANdoor TM 77 posiada bardzo dobre parametry termiczne (współczynnik przenikania ciepła Uw =1,2÷0,8 W/m2 K), co jest niezwykle istotne w przypadku drzwi wejściowych. Drzwi systemu PANdoor TM 77 dostępne są w trzech wersjach – jednostronnie licowanej, dwustronnie licowanej oraz dwustronnie licowanej z zastosowaniem ramki dekoracyjnej. Daje to możliwość dopasowania konstrukcji do wymagań odbiorcy.