"Dziennik Gazeta Prawna”  nagradza suwalskiego producenta
"Dziennik Gazeta Prawna” nagradza suwalskiego producenta

Zakład Stolarki Budowlanej CAL, producent drzwi drewnianych z Suwałk, otrzymał w ostatnim czasie prestiżowe wyróżnienie „Dobry Produkt 2012 – Wybór Konsumentów”. Jest ono przyznawane przez redakcję „Forum Biznesu”, dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”, produktom najwyższej jakości, które cieszą się zaufaniem klientów. [z1s]

Zakład Stolarki Budowlanej CAL, producent drzwi drewnianych z Suwałk, został wyróżniony w kategorii „Odkrycie Roku”.– Godło „Dobry Produkt 2012 – Wybór Konsumentów” jest dla nas szczególnym wyróżnieniem – mówi Czesław Suski z firmy CAL. – Utwierdza nas ono w przekonaniu, iż marka CAL jest synonimem drzwi, które spełniają wysokie wymagania klientów zarówno w zakresie ochrony przed utratą ciepła, bezpieczeństwa, jak i wzornictwa – dodaje.
Oferta suwalskiego producenta obejmuje szeroki asortyment wysokiej jakości wewnętrznych i zewnętrznych drzwi drewnianych. Priorytetem dla działalności CAL-a jest idea zrównoważonego rozwoju budownictwa. Drewno, z którego wytwarzane są drzwi, pochodzi wyłącznie z lasów zarządzanych według zasad Dobrej Gospodarki Leśnej. Co ważne, doskonałe parametry termoizolacyjne drzwi zewnętrznych pozwalają na stosowanie ich w domach energooszczędnych i pasywnych. Drzwi CAL-a kwalifikują się do programu dopłat do kredytów zaciąganych na budowę domów energooszczędnych organizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Godło „Dobry Produkt 2012 – Wybór Konsumentów” przyznawane jest na podstawie wyników Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt 2012” realizowanego przez redakcję Forum Biznesu, dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”. Patronat i opiekę merytoryczną nad badaniem obejmuje Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.