Okno premium Vetrex V70 Optimal Black – produktem roku
Okno premium Vetrex V70 Optimal Black – produktem roku

System V70 Optimal Black zdobył w konkursie „Jakość Roku” nagrodę w kategorii „Produkt”

>Okno V70 Optimal Black firmy Vetrex, producenta stolarki premium, zdobyło prestiżową nagrodę w konkursie „Jakość  Roku”. „Jakość Roku” jest obecnie największą imprezą promującą jakość w Polsce propagującą idee Fundacji Qualitas, będącej jej organizatorem. Celem konkursu jest m.in. popularyzowanie projakościowego sposobu myślenia oraz promocja firm opierających swoją działalność na dostarczaniu jak najlepszych produktów poprzez stałe doskonalenie oferty oraz realizację polityki jakości. Uczestnicy konkursu poddawani są audytowi, w ramach którego badane są standardy jakościowe obowiązujące w ich działalności gospodarczej, gwarantujące wysoką jakość oferowanych produktów. Podmioty, które zostaną zweryfikowane pozytywnie zostają laureatami konkursu i mogą posługiwać się odznaczeniem „Jakość Roku”, dzięki czemu uzyskują większą wiarygodność biznesową.

Choć system V70 Optimal Black jest na rynku od zaledwie dwóch lat, produkt ten otrzymał nagrodę w konkursie „Jakość Roku” już po raz kolejny. Wcześniej okno było też nagradzane godłem „Laur Klienta – Odkrycie 2011” i dostało się do finału konkursu „Dobry Wzór”. „Wyróżnienie okna V70 Optimal Black tytułem „Produkt Roku” w konkursie „Jakość Roku” potwierdza najwyższy standard tego produktu, nie tylko w zakresie wykorzystanych w jego konstrukcji technologii ale też precyzji wykonania. Obowiązujący w Vetrex system produkcji oparty na wzorcach japońskich oraz filozofia firmy, w której głęboko zakorzenione jest przywiązanie do jakości gwarantują, że nasze produkty są tworzone z zachowaniem najbardziej wyśrubowanych norm jakościowych i w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dbałość o szczegóły na każdym etapie powstawania stolarki gwarantuje naszym klientom wieloletnią satysfakcję z użytkowania produktów Vetrex” – wyjaśnia Daniel Malinowski, Wiceprezes Zarządu, Vetrex.

Nagroda została też przyznana firmie. Jako pięciokrotny laureat Vetrex otrzymał tytuł „Jakość Roku Złoto”. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się 25 marca w Warszawie.