Secura Normstahl Entrematic – nowoczesna brama garażowa w najlepszej cenie
Secura Normstahl Entrematic – nowoczesna brama garażowa w najlepszej cenie

Wysokiej klasy brama garażowa powinna przede wszystkim strzec dostępu do naszego samochodu oraz innych przedmiotów przechowywanych w garażu. Mechanizm otwierający i zamykający musi gwarantować szybkie i bezpieczne sterowanie bramą. Nie można zapominać, że brama garażowa jest także elementem wpływającym na estetykę domu. Dlatego też warto wybrać rozwiązanie dopasowane do bryły budynku, jej kolorystyki i architektury. Wszystkie te zalety łączy w sobie brama sekcyjna Secura firmy Normstahl Entrematic. Tylko teraz, dzięki promocji cenowej „Komfortowy Pakiet”, możemy kupić ją w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Pełna ochrona
Drzwi prowadzące do domu z kompleksowym systemem zabezpieczeń są już standardem. Dopełnieniem tego trendu rynkowego jest Nowa brama garażowa Secura firmy Normstahl Entrematic. Model ten posiada bowiem certyfikowaną ochronę antywyważeniową zgodną z normą WK2 w pełnym zakresie. Opcja ta jest dostępna dla wszystkich i bez dodatkowych opłat. Z kolei izolowane panele grubości 42 mm gwarantują nie tylko najwyższą stabilność konstrukcji, ale również doskonałą izolacyjność cieplną. Dzięki izolacji termicznej paneli można zaoszczędzić nie tylko energię, ale i pieniądze. Dodatkowym zabezpieczeniem przed stratami ciepła jest profil termiczny montowany na całym obwodzie bramy, który optymalizuje uszczelnienie przy węgarkach i na nadprożu. Ochronę przed urazami gwarantują osłonięte rolki zamontowane na łożyskach kulkowych. Rozwiązanie to zapewnia płynną pracę bramy i zapobiega przytrzaśnięciu palców. Nie można zapominać o wysokiej jakości podstawy prowadnic, która pokryta jest stalą nierdzewną (INOX). Wybór tego surowca zapewnia najlepszą możliwą odporność na wszelkiego rodzaju korozje. Wymieniając zalety bramy garażowej Secura firmy Normstahl Entrematic, nie sposób pominąć oszczędności miejsca. Dzięki minimalnemu zapotrzebowaniu na miejsce na nadprożu – jedynie 140 mm łącznie z napędem bramy, Secura znacząco wyróżnia się na tle konkurencji. Dzięki takiej konstrukcji przestrzeń w garażu jest optymalnie wykorzystana. Potwierdzeniem najwyższej jakości komponentów oraz nowatorskich rozwiązań jest 10 – letnia gwarancja udzielana przez firmę Normstahl Entrematic.

Komfortowy pakiet” od Normstahl Entrematic
Firma Normstahl Entrematic przygotowała specjalną ofertę cenową bramy Secura. Promocja trwa od 5. września do 31. grudnia 2012 roku i umożliwia klientowi detalicznemu zakup bramy wraz z wyposażeniem dodatkowym w cenie bramy z wyposażeniem podstawowym. „Komfortowy pakiet” zawiera napęd do bramy Magic 1000 w standardzie, dodatkowy pilot Design - do wyboru 2 lub 4-kanałowy, a także malowanie na kolor biały komunikacyjny osprzętu płaszcza bramy, czyli zawiasy oraz uchwyt rolki górnej. Nowoczesne dodatki sprawią, że brama Secura każdego dnia będzie pracować sprawnie i bezpiecznie, zapewniając tym samym komfort użytkowania mieszkańcom. Z kolei malowanie elementów widocznych jedynie wewnątrz garażu powoduje, że wygląd Secury jest niezwykle imponujący i podkreśla charakter drzwi prowadzących do garażu. Należy jednak pamiętać, że ilość produktów w promocji jest ograniczona. Dlatego też warto jak najszybciej skontaktować się z Partnerem Handlowym firmy Normstahl Entrematic, by kupić bramę Secura w atrakcyjnym pakiecie i niezwykle przyjaznej dla naszego portfela cenie.

Brama Secura firmy Normstahl Entrematic posiada opatentowany i bezpieczny system ryglowania certyfikowany na antywłamaniowość zgodnie z normą ENV 1627 oraz NEN 5096 + C2. Co więcej, optymalna izolacja panelu oraz obwodu bramy zapobiega stratom energii. A wszystko to w trosce o budżet przeznaczony na dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe oraz wysokie rachunki za energię cieplną. Dodatkowo, firma Normstahl Entrematic przygotowała specjalną ofertę „Komfortowy pakiet”, która umożliwia zakup bramy wraz z dodatkowym wyposażeniem w cenie podstawowych rozwiązań.

Producent: Normstahl Entrematic www.normstahl.com