RotoTronic. Zintegrowana elektrotechnika
RotoTronic. Zintegrowana elektrotechnika

Komfortowa technika sterowania okien dachowych jest obecnie trendem. W RotoTronic zgodnie z zasadą "Plug & Play" wszystkie komponenty do automatycznego otwierania i zamykania są już wstępnie zamontowane. Do układu sterowania można dodatkowo podłączyć elektryczną roletę zewnętrzną i dowolnie wybrany wewnętrzny osprzęt elektryczny.
Dostarczany w komplecie czujnik deszczu do łatwego montażu na kołnierzu uszczelniającym uzupełnia zestaw i zapewnia zamykanie okna dachowego w przypadku rozpoczynającego się deszczu.

Obsługa możliwa jest w dwóch wariantach. Najwyższy komfort zapewnia wariant sterowania radiowego z zasilaniem elektrycznym. W tym układzie odbiornik radiowy zintegrowany jest już w sterowaniu. Należy jedynie włożyć wtyczkę do gniazdka, zaprogramować pilota, zapoznać się krótko z obsługą i gotowe! Aby spełnić różnorodne wymagania klientów w zakresie obsługi okien, Roto w wariancie elektrycznym oferuje także tradycyjne podłączenie kablowe z przełącznikiem.

Rozwiązanie to jest możliwe w oknach obrotowych serii 43 H/K lub 6 H/K. Dostępna jest pełna gama wyposażenia dodatkowego: żaluzje, rolety, markizy.

Fot. Roto