Kolektory słoneczne. Przyszłościowa perspektywa zaopatrzenia w energię.
Kolektory słoneczne. Przyszłościowa perspektywa zaopatrzenia w energię.
Kolektory słoneczne Roto łączą w sobie innowacyjne możliwości systemu ogrzewania wody użytkowej i systemu wytwarzania energii elektrycznej dając ekonomiczne rozwiązanie dla pochyłych dachów. Decyzja o alternatywnym pozyskiwaniu energii słonecznej przy pomocy systemów solarnych Roto wpływa podwójnie pozytywnie na domowy budżet.

Dzięki urządzeniu Roto możecie Państwo pokryć do 70% zapotrzebowania na gorącą wodę przez cały rok. W przypadku przedłużających się okresów niskiej aktywności słonecznej zapotrzebowanie na ciepłą wodę pokrywane jest automatycznie przez konwencjonalny system grzewczy.

Kolektory słoneczne Roto stawiają na optymalną funkcjonalność i optyczną estetykę. Kolektory słoneczne lub moduły fotoelektryczne często wyglądają na dachu nieestetycznie. W Roto kolektory wyglądem wspaniale wpisują się w cały dach. Tym samym dach może zyskać nową optykę, np. poprzez umieszczenie kilku kolektorów, modułów czy okien w różnych konfiguracjach, w prawie nieograniczonej kolorystyce. Warto podkreślić, że kolektory słoneczne Roto przeznaczone są zarówno dla nowego jak i również dla starszego budownictwa. Prosty i szybki montaż oferowanych produktów to priorytet dla firmy Roto. Zarówno duże kolektory jak i moduły fotoelektryczne cechuje jednolity i nieskomplikowany montaż. Szybki dostęp do przyłączy pod dachem ułatwia konserwację. W razie potrzeby moduł może być bez problemu wymieniony.

Oszczędność energii, pieniędzy i ochrona środowiska to główne założenia Roto. Podjęcie decyzji o zakupie alternatywnego źródła energii pozytywnie wpływa na domowy budżet, co wydaje się argumentem szczególnie istotnym w czasach stale wzrastających cen energii.

Fot. Roto