Sokółka  Okna i Drzwi S.A. „Jakością Roku 2011”
Sokółka Okna i Drzwi S.A. „Jakością Roku 2011”

Producent drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej Sokółka Okna i Drzwi S.A. został laureatem programu „Jakość Roku”. Firma otrzymała tytuły: „Jakość Roku 2011”, „Jakość Roku Srebro” oraz „Jakość Roku Produkt”. Jest to już VI edycja największego konkursu projakościowego w Polsce.

Organizatorem programu „Jakość Roku” jest Agencja Public PR – wydawca m.in. Biznes Raportu, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Konkurs merytorycznie, przy wyborze zwycięzców, wspiera Polskie Centrum Badań i Certyfikacji - najstarsza polska instytucja państwowa zajmująca się kwestiami związanymi z jakością. Celem programu jest promocja jakości i wysokich standardów w działalności gospodarczej. Organizatorom zależy na poprawie wizerunku polskich przedsiębiorstw, a także zachęcaniu ich do inwestowania w poprawę jakości usług i towarów.

Wysoka jakość produktów Sokółki Okna i Drzwi
W skład kapituły konkursowej wchodzą redaktor naczelny, redaktor wydania i reporterzy Biznes Raportu oraz Economy Life Today. Eksperci docenili dbałość oraz zaangażowanie Sokółki Okna i Drzwi w zapewnienie najwyższej jakości produktów. Na nagrodę wpłynął także pozytywny odbiór działalności firmy przez klientów, pracowników i otoczenie społeczne oraz efektywność i sprawność jej funkcjonowania.

Sokółka Okna i Drzwi S.A. została uhonorowana trzema tytułami: „Jakość Roku 2011”, „Jakość Roku Srebro” oraz „Jakość Roku Produkt”. Srebrem nagradza się przedsiębiorstwa, które w programie otrzymały już co najmniej dwa tytuły. Świadczy to o stabilności i niezmiennej jakości produktów firmy. Nagrodę „Jakość Roku Produkt” przyznano w tym roku po raz pierwszy. Sokółka Okna i Drzwi S.A. otrzymała ją za zunifikowany system energooszczędnych okien drewnianych i drewniano-aluminiowych.

Przyznane tytuły są doskonałym potwierdzeniem skuteczności działań Sokółki Okna i Drzwi S.A.- Misją firmy jest produkcja okien o jakości spełniającej najwyższe oczekiwania klientów. Dokładamy wszelkich starań, by osiągnąć najwyższe standardy produkcji, a także najlepszą jakość naszych okien. Cieszymy się, że zostało to zauważone i docenione. Przyznane tytuły z pewnością będą motorem do dalszego działania na rzecz jeszcze lepszej jakości naszych produktów – mówi Marcin Szymanowski, Kierownik Działu Marketingu, Sokółka Okna i Drzwi S.A.