Rafał  Sadzyński nowym  prezesem Reynaers Polska
Rafał Sadzyński nowym prezesem Reynaers Polska

Od września br. stanowisko prezesa Reynaers Polska sp. z o.o. objął Rafał Sadzyński. Nowo mianowany Prezes, pełniący wcześniej funkcję Dyrektora Operacyjnego, z firmą związany jest od 10 lat. Jako skuteczny menedżer był odpowiedzialny za zarządzanie procesami planowania, realizowania oraz kontrolowania sprawnego i efektywnego funkcjonowania Centrum Logistycznego Reynaers w Piasecznie, zaopatrującego w systemy aluminiowe klientów z Polski i krajów Europy Centralnej. Do sukcesów Rafała Sadzyńskiego należy zaliczyć rozbudowę wspomnianego Centrum Logistycznego, które zajmuje obecnie 12 000 m2 oraz współudział w budowie Centrum Logistycznego Reynaers Aluminium na Ukrainie (10 000 m2, Browary w obwodzie kijowskim).

Z uwagi na pełnioną wcześniej funkcję, Rafał Sadzyński to człowiek niezwykle zdyscyplinowany i skuteczny w działaniu, znający realia nowoczesnego, wymagającego rynku. Ceniony jest za umiejętność strategicznego myślenia, szybkie reagowanie na zmiany oraz elastyczność w działaniu. Pytany o to, na czym opiera swój sukces, zawsze podkreśla, że „najlepszą drogą do osiągnięcia celu jest właściwy dialog z Partnerami firmy oraz natychmiastowe i skuteczne reagowanie na ich potrzeby, bo właśnie Partnerzy i ich otoczenie rynkowe to kapitał, który nadaje kierunek kolejnym wyzwaniom”.

Reynaers Polska dostarcza wysokiej jakości rozwiązania dla budownictwa, stale umacniając swoją pozycję na rynku. Z nowym Prezesem i jego spojrzeniem na biznes, najbliższe działania Reynaers z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę.