DRUTEX filarem polskiej gospodarki
DRUTEX filarem polskiej gospodarki
DRUTEX S.A., jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie ogłosił, że firma została laureatem rankingu Filary Polskiej Gospodarki, organizowanego przez dziennik Puls Biznesu oraz czołową agencję badawczą Pentor Research International. Ranking wyróżnia firmy, które są ważne w swoich regionach ze względu na skalę działania oraz znaczenie dla lokalnej społeczności. DRUTEX został wyróżniony w plebiscycie z rejonu województwa pomorskiego.

Stabilność wyrażona ponadprzeciętnymi wynikami finansowymi, silne zaangażowanie w działania sprzyjające rozwojowi regionu, istotny wpływ na wzrost zatrudnienia, udział w akcjach charytatywnych, promocja przedsiębiorczości oraz wrażliwość społeczna obejmująca propagowanie rozwoju społeczności lokalnej to kryteria określające firmy jako Filary Polskiej Gospodarki. Przedsiębiorstwa wyróżnione tytułem odznaczają się idealnym połączeniem przedsiębiorczości z samorządnością, tworząc przy tym silne podstawy gospodarcze i społeczne.

Leszek Gierszewski, Prezes firmy, powiedział: „Jestem dumny, że DRUTEX znalazł się w tak prestiżowym gronie największych i najlepszych przedsiębiorstw w kraju. Jestem zaszczycony, że nasza firma została uznana za Filar Polskiej Gospodarki, a więc silną podporę gospodarki, a jednocześnie koło napędowe procesów gospodarczych i społecznych. Szczególnie cieszy nas uznanie samorządów i mieszkańców regionów, w których działamy. To stanowi bowiem potwierdzenie, że działania, które realizujemy i nasze rosnące zaangażowanie w sprawy lokalnej społeczności przynoszą korzyści dla otoczenia, a w związku z tym są źródłem ogromnej satysfakcji dla naszej firmy. To wyróżnienie, które zobowiązuje, dlatego czujemy się w obowiązku jeszcze silniej angażować się we wszelkie inicjatywy mające na celu wzmocnienie więzi ze społecznością lokalną.”

W imieniu Zarządu Spółki i pracowników dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na DRUTEX i tym samym przyczynili się do tego sukcesu.