Trzecia szyba gratis...
Trzecia szyba gratis...
IFTM Internorm Sp. z o.o., polski oddział największego europejskiego producenta okien, wprowadza promocję, w której kupując energooszczędne okna klienci otrzymują trzecią szybę gratis.

W ramach promocji w cenie okna z podwójną szybą można otrzymać okno z potrójną szybą. Dzięki temu okno ma jeszcze korzystniejszy współczynnik przenikalności cieplnej, który bezpośrednio przekłada się na większa energooszczędność zamontowanych okien. Warto także zaznaczyć, że mniejsze zużycie energii oznacza także większą przyjazność dla środowiska.

Promocja dotyczy trzeciej szyby o wartości 37,7 euro, którą można zamontować w oknie wykonanym z PVC i aluminium Dimension+, zmniejszając jego współczynnik przenikalności cieplnej Uw do 0,99 W/m2K oraz w oknie drewniano-aluminiowym Varion, które w zestawie trzyszybowym posiada współczynnik Uw=0,88 W/m2K. Ponadto promocja obejmuje także szybę o lepszych parametrach (współczynnik przenikalności cieplnej szyby Ug=0,6, pozwala na zwiększenie izolacyjności cieplnej poprzez obniżenie Uw do 0,79 W/m2K) w oknie drewniano aluminiowym Edition.

- Pamiętajmy o tym, że im niższy współczynnik przenikalności cieplnej szyby, tym niższy współczynnik przenikalności cieplnej całego okna, czyli jego izolacyjność cieplna i energooszczędność się zwiększa. Możemy jeszcze bardziej wyśrubować parametry tych trzech okien stosując jeden z kilkudziesięciu dostępnych w naszej ofercie zestawów szybowych, na które składają się również szyby VSG, ESG czy też szyby SOLAR , każdorazowo otrzymując upust w wysokości 37 euro za m2 wybranej szyby – mówi Karol Niespodziewański z IFTM Internorm.

O tym jak zastosowanie okien o obniżonym współczynniku przenikalności cieplnej przekłada się na wymierne finansowe korzyści można się przekonać korzystając z zaawansowanego kalkulatora energetycznego dostępnego na stronie: http://internorm.pl/Internorm_Tipps_Energiesparrechner.html

Promocja potrwa od 1 listopada do końca grudnia.