DRUTEX LAUREATEM NAGRODY „DOBRA FIRMA 2010”
DRUTEX LAUREATEM NAGRODY „DOBRA FIRMA 2010”

DRUTEX, jako jedyna firma z branży, znalazł się w gronie 20 laureatów nagrody „Dobra Firma 2010” organizowanym przez dziennik "Rzeczpospolita" w ramach rankingu Lista 2000 i zajął tym samym znakomitą pozycję w ścisłej czołówce najdynamiczniej i najefektywniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw.

Ranking opracowano  na podstawie otrzymanych sprawozdań finansowych za rok 2008. W tym roku ankiety trafiły do ponad 4000  firm, z których 2000 znalazło się w rankingu, natomiast jedynie 20 z nich wyróżniono tytułem Dobra Firma.
Kapituła konkursu złożona z grona niezależnych ekspertów doceniła znakomite wyniki finansowe Drutex-u oraz jego niezaprzeczalny rozwój na przestrzeni ostatnich kilku lat.
Dwudziestolenia tradycja, doświadczenie, proinwestycyjna polityka, niezależność finansowa oraz rzetelność biznesowa przyczyniły się do osiągnięcia przez Drutex pozycji lidera na europejskim rynku stolarki okienno-drzwiowej. Dzięki realizacji spójnej strategii oraz dążeniu do doskonalenia procesów biznesowych oraz unowocześniania produktów, firma wciąż notuje wzrosty w zakresie dynamiki sprzedaży oraz powiększa bazę lojalnych klientów tak w kraju jak i za granicą.

Leszek Gierszewski, Prezes, powiedział: „Jestem bardzo dumny, że Drutex został laureatem tak prestiżowej nagrody, szczególnie że tytuł Dobrej Firmy został przyznany jedynie niewielkiej grupie przedsiębiorstw. W okresie spowolnienia gospodarczego nagroda jest dowodem siły przedsiębiorstwa oraz uznaniem dla słuszności wdrażanej przez nas strategii biznesowej. Z pewnością uzyskanie tytułu jest także dla nas nobilitacją. Jest to bowiem wyróżnienie przyznawane najlepszym z najlepszych za ich zaangażowanie, osiągane postępy i dynamiczny rozwój.”