PROCURAL – silny głos branży
PROCURAL – silny głos branży

Firma PROCURAL objęła funkcję Partnera Strategicznego Kongresu Stolarki Polskiej, który odbędzie się 23 maja. Tegoroczna edycja to dla naszej firmy wyjątkowa okazja, by zaprezentować nowy brand oraz podkreślić 30-letnią obecność systemów aluminiowych na rynku.

Kongres Stolarki jest jednym na najważniejszych wydarzeń branżowych organizowanych corocznie przez Związek Polskie Okna i Drzwi, zrzeszający obecnie już ponad setkę firm z branży. Tematem przewodnim XIV edycji są szanse i zagrożenia dla branży materiałów budowlanych w dobie kryzysu i związane z tym przemiany polityczne, ekonomiczne i społeczne.

Nasza firma angażuje się w inicjatywy branżowe zmierzające do rozwoju sektora budowlanego, dlatego wspólnie ze Związkiem podjęła się roli współgospodarza i partnera strategicznego Kongresu.

Jako marka profesjonalnych rozwiązań aluminiowych, funkcjonujących na rynku już od 30 lat, stanowi silny fundament branży. Rozpoczynając nowy etap – pod nową nazwą – pozycja naszej firmy jeszcze bardziej wzmocni się na istniejących rynkach, a PROCURAL uzyska dostęp do nowych rynków i kanałów sprzedaży.

 

 

źródło: PROCURAL