Rusza nowa promocja „bluSAFETY – Bezpieczne okno od Abakus”
Rusza nowa promocja „bluSAFETY – Bezpieczne okno od Abakus”

Bazujące na sprawdzonych systemach okiennych bluENERGY i bluSYNEGO, okna bluSAFETY to nowa propozycja produktowa od Abakus Okna. Wyposażone są w szereg rozwiązań i innowacji zabezpieczających przed włamaniem i nieprzewidzianymi zdarzeniami. Dodatkowo, teraz w ramach akcji promocyjnej, okna bluSAFETY dostępne są w cenie standardowej stolarki. (regulamin promocji dostępny na stronie producenta)

 

Okna bluSAFETY zaprojektowane zostały z myślą o bezpieczeństwie domu i jego mieszkańców. Dzięki innowacjom w budowie i zastosowaniu szeregu dodatkowych rozwiązań, znacząco utrudniają włamywaczom uszkodzenie i sforsowanie stolarki. Co dokładnie oferują?

Oto 9 najważniejszych wyróżników tego systemu.

 

  1. Okna bluSAFETY wyposażone są w kontaktrony, czyli specjalne magnetyczne czujniki, które są w stanie wyczuć najmniejsze otwarcie skrzydła, a nawet przekręcenie klamki. Można je podpiąć pod dowolny system alarmowy zastosowany w domu. W zależności od rodzaju zastosowanego systemu, właściciele zostaną szybko ostrzeżeni, albo – na przykład podczas nieobecności – powiadomieni o próbie włamania. Z kolei włamywacz prawdopodobnie ucieknie spłoszony syreną alarmu
  2. Bezpieczna szyba antywłamaniowa P2 nawet jeżeli pęknie w wyniku silnego uderzenia, nie rozpadnie się. Pakiety szybowe P2 zbudowane są z dwóch szyb typu float o grubości 4 mm. Pomiędzy nimi umieszczane są dwie warstwy specjalnej folii, które naklejone na szkło praktycznie uniemożliwiają ich  rozbicie.
  3. Pakiety szybowe w oknach bluSAFETY wklejane są ręcznie. Dzięki temu znacznie trudniej je wypchnąć ze skrzydła okna.
  4. Super wytrzymałe okucia rozwierno-uchylne Roto NX o zwiększonej nośności zawiasu 130 kg są w stanie udźwignąć nawet bardzo duże i ciężkie skrzydła.
  5. Klamka RotoLine Secustik, dzięki specjalnej innowacji w budowie, zabezpiecza przed ryzykiem przekręcenia jej z zewnątrz. A to jeden z najczęstszych sposobów stosowanych przez włamywaczy na sforsowanie okna.
  6. Walory klamki RotoLine Secustik podnosi dodatkowa innowacja Abakus – specjalna blacha antyprzewierceniowa do zasuwnicy z ultra twardej stali. Montuje się ją w skrzydle okna pod trzpieniem klamki.
  7. Dwa zaczepy antywyważeniowe w Abakus montowane są w standardzie w każdym skrzydle. To podstawowy i bardzo skuteczny element systemu ryglowania stolarki okiennej, którego nie mogło zabraknąć w oknach bluSAFETY.
  8. Stosowana przez Abakus, gruba na 2 mm stal w profilach PVC zwiększa ich sztywność i stabilność. Dzięki temu okna są bardziej wytrzymałe na porywisty wiatr i ulewny deszcz.
  9. Okna bluSAFETY produkowane są na bazie bestsellerowych systemów okiennych bluENERGY o szer. 82 mm i bluSYNEGO o szer. 80 mm. Zachowują one wszystkie walory izolacji termicznej i akustycznej tych systemów.

 

Szczegóły nowej promocji „Bezpieczne okno od Abakus”

Aby skorzystać z promocji Abakus i otrzymać okno rozwierno-uchylne bluSAFETY w cenie standardowej stolarki należy:

- złożyć zamówienie na co najmniej 5 okien.

Przy czym:

- w ramach jednego zamówienia, promocyjną ceną objęte jest jedno okno rozwierno-uchylne okno bluSAFETY na każde 5 zamówionych,

- pozostałe okna z zamówienia muszą być wyposażone w dodatkowe, wyżej wymienione elementy i innowacje podwyższające ich bezpieczeństwo. Wówczas elementy te są dostępne w regularnej cenie.

 

Liczba okien dostępnych w ramach akcji promocyjnej jest ograniczona. Regulamin promocji „Bezpieczne okno od Abakus” dostępny jest na stronie internetowej producenta.

https://www.abakus-okna.com.pl/blog/rusza-nowa-promocja-blusafety-bezpieczne-okno-od-abakus/

 

www.abakus-okna.com.pl