Znamy laureatów I rundy konkursu „Gratulacje na Wakacje!” firmy PAGEN
Znamy laureatów I rundy konkursu „Gratulacje na Wakacje!” firmy PAGEN

Patrycja i Jacek z Czchowa, Marta i Kamil z Jaworzna oraz Monika i Przemysław z Nowego Targu – oto laureaci pierwszej rundy konkursu jubileuszowego „Gratulacje na Wakacje!” organizowanego przez firmę PAGEN. Zwycięzcy tej rundy wybiorą się na wakacje marzeń razem z Wakacje.pl, a laureaci 2 i 3 miejsca spędzą czas w Hotelu BUKOVINA.

Jak myśleć o wakacjach i wypoczynku kiedy budowa oraz wykończenie domu stało się priorytetem? Okazuje się, że jest to możliwe! Klienci firmy PAGEN biorąc udział w Konkursie Jubileuszowym już na etapie wyboru stolarki otworowej do swojego domu dali swoim bliskim szansę na wakacje marzeń. Wystarczyło po zakupie produktów firmy PAGEN zarejestrować się na stronie internetowej Producenta i złożyć kreatywne życzenia lub gratulacje z okazji jubileuszu 25-lecia.

Spośród zgłoszeń konkursowych zebranych od 25 stycznia do 25 lutego bieżącego roku, Komisja Konkursowa wyłoniła te najbardziej interesujące, przyznając poniższe nagrody:

  • Miejsce 1 – Voucher na wakacje marzeń z Wakacje.pl o wartości 7500 zł dla Patrycji i Jacka z Czchowa.
  • Miejsce 2 – Voucher na pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1500 zł dla Marty i Kamila z Jaworzna.
  • Miejsce 3 – Voucher na pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1000 zł dla Moniki i Przemysława z Nowego Targu.

W naszym zgłoszeniu postawiliśmy na humor, dystans i dobrą zabawę. Nakręciliśmy krótki film na budowie, prezentując korzyści wyboru stolarki otworowej firmy PAGEN. Wznieśliśmy także toast, życząc dalszych sukcesów – mówią Patrycja i Jacek, zwycięzcy pierwszej rundy konkursu „Gratulacje na Wakacje”.

Budując dom, odpoczynek musimy często przesuwać na dalszy plan. Cieszymy się, że chociaż przez chwilę będziemy mogli odpocząć i naładować baterie przed kolejnymi etapami budowy – mówią Marta i Kamil, Laureaci 2 miejsca.

Wyposażyliśmy nasz dom w komplet stolarki otworowej firmy PAGEN. Nie pozostawało nic innego jak zarejestrować się na stronie internetowej. Cieszymy się, że nasze zgłoszenie spotkało się z uznaniem firmy i znaleźliśmy się w gronie Laureatów – mówią Monika i Przemysław, Laureaci 3 miejsca.

W konkursie producenta okien, drzwi, rolet i bram garażowych, co miesiąc można wygrać voucher na wakacje o wartości 7 500 zł do wykorzystania w sieci Wakacje.pl lub pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1 500 zł i 1 000 zł. Co należy zrobić, aby wziąć udział w Konkursie? Wystarczy po zakupie produktów firmy PAGEN zarejestrować się na stronie internetowej i złożyć życzenia lub gratulacje z okazji jubileuszu 25-lecia firmy PAGEN. Gratulacje można złożyć w formie tekstowej, graficznej lub video.

Obecnie trwa 2 runda konkursu, która zakończy się 25 marca. Konkurs, w ramach którego Producent łącznie wręczy 5 voucherów Wakacje.pl oraz 10 voucherów Hotelu BUKOVINA potrwa do 25 czerwca 2023 roku, a wybór Laureatów nastąpi każdego 25-go dnia miesiąca. Regulamin i szersze informacje dotyczące konkursu „Gratulacje na Wakacje” dostępne są na stronie internetowej www.pagen.pl oraz w Salonach Sprzedaży firmy PAGEN i wybranych salonach partnerskich.

 

źródło: Pagen