Złoty uchwyt do drzwi
Złoty uchwyt do drzwi

Ależ oczywiście, czemu nie. 

Połączenie prostego standardowego uchwytu do drzwi serii QA10 z rury 40x20, ze standardowym kolorem z palety WALA GOLD W3, daje taki oto wyjątkowy efekt! Lakier GOLD W3 narzuca ekskluzywne ujęcie nawet dla tak "zwykłego" pochwytu. 

 

                              

 

Każdy choć na moment zawiesi wzrok, na tym pięknym klasyku o jakże eleganckim charakterze. Złoto zawsze przyciągało człowieka, jest od podstaw wyjątkowe. Właśnie złoto oraz miedź to jedyne pierwiastki z tablicy Mendelejewa, które nie są z natury w odcieniach szarości. Mają ciepłe tony kolorystyczne, dzięki czemu są odbierane bardzo pozytywnie. Powszechnie wiadomo, że złoto historycznie było uważanie za oznakę bogactwa.

WALA produkuje okucia do drzwi w odcieniach złota. Każdy uchwyt w złocie prezentuje się prestiżowo i dumnie zdobi drzwi, oczywiście jeśli umieszczony zostanie w odpowiednim otoczeniu. Wzbogacając złoty pochwyt o systemy kontroli dostępu oraz podświetlenie LED zyskujemy ekstrawagancką biżuterię do drzwi.

WALA udostępnia szeroki wachlarz urządzeń elektronicznych, które są perfekcyjnie zainstalowane w uchwytach do drzwi. Wybór jest zależny od preferencji użytkownika oraz wybranego pochwytu. Mikrosensor dotyku to bardzo zgrabny element systemów kontroli dostępu. Znaczącą jego zaletą jest możliwość polakierowania płytki czołowej na dowolny kolor. Co za tym idzie, doskonale wpasowuje się w uchwyty aluminiowe, staje się ich integralną częścią. Mikrosensory dotyku dostępne są w wersji z grawerem dzwonka lub bez graweru. 

 

 

Mikrosensor to dość niepozorny element uchwytu, jednakże może pełnić wiele ciekawych i praktycznych funkcji:

 

- możliwość sterowania jednym lub dwoma niezależnymi układami elektrycznymi: elektronika jednofunkcyjna lub dwufunkcyjna,

- obsługa i kompatybilność z elektrozaczepami lub elektro zasuwnicami większości producentów na rynku,

- umożliwia otwieranie i zamykanie drzwi,

- sterowanie punktami świetlnymi w uchwycie, w tym możliwość podświetlenia czasowego 30s,

- sterowanie urządzeniem zewnętrznym, np. oświetleniem budynku,

- funkcja przycisku chwilowego, umożliwiająca podłączenie np. dzwonka.

- sensor i mikrosensor są wyposażone w diody LED i mogą być podświetlone w kolorach: zimny biały, ciepły biały, czerwony, niebieski.

 

 

Mikrosensor w rurze okrągłej również nie stanowi żadnego problemu. Bardzo korzystnie uszlachetnia uchwyt wizualnie i praktycznie. Zachęcamy do rozważenia tematu systemów kontroli dostępu. Nowoczesne rozwiązania zdecydowanie ułatwiają codzienność, dzięki czemu staje się mniej problematyczna i o wiele przyjemniejsza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą WALA à www.wala.pl