OSPO zaprasza do wyboru okien...
OSPO zaprasza do wyboru okien...

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów Okien zaprasza do udziału w pierwszej edycji spotkania branżowego Wybieram okna! 2010

Impreza w formie ekspozycji produktów najlepszych polskich producentów okien odbędzie się w Warszawie, w Hotelu Gromada Airport, w dniach 27 i 28 kwietnia. To elitarne przedsięwzięcie ma na celu stworzenie dogodnych warunków do zacieśnienia kontaktów i wymiany informacji pomiędzy producentami okien, architektami, projektantami, deweloperami oraz generalnymi wykonawcami.

Udział w wystawie potwierdziły już takie firmy jak: Sokółka Okna i Drzwi, Jezierski, Stolbud Włoszczowa czy Vetrex. Lista wystawców nie jest jeszcze zamknięta a zwiedzający mają bezpłatny wstęp na teren wystawy po uprzednim zarejestrowaniu na stronie imprezy.

Organizator wystawy, prócz samej ekspozycji, zaplanował również cykl seminariów o tematyce energooszczędności w kontekście okien, zasad wprowadzania wyrobów budowlanych na rynek oraz kierunków rozwoju rynku budowlanego ze szczególnym uwzględnieniem branży okiennej. Wszystkie panele poprowadzą specjaliści z branży.

Kontakt do organizatora: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów Okien, ul.Smocza 26, 01-041 Warszawa, tel.22 636 02 82