Z ROPLASTO na wyłączność
Z ROPLASTO na wyłączność
DOMKAT STOLARKA Anna Frasunek wprowadza do swojej oferty na początku II-go kwartału tego roku 7-komorowe okna Roplasto Systemtechnik. Okna te w całości produkowane są z pełnowartościowej mieszanki i - jak cała gama systemów Roplasto - spełniają wymagania tzw. green-line, czyli ekologicznej linii produktowej pozbawionej stabilizatorów ołowiowych. Mając na uwadze osiągnięte przez DOMKAT wyniki roku 2009, właściciele firmy ROPLASTO SYSTEMTECHNIK przyznali firmie DOMKAT licencję i wyłączność na produkcję i sprzedaż okien Roplasto na terenie Polski Południowej.

Firma DOMKAT STOLARKA Anna Frasunek, to jeden z największych na Śląsku Producentów Stolarki z PVC w systemach Aluplast i ROPLASTO SYSTEMTECHNIK GmbH. Ofertę firmy uzupełnia ślusarka aluminiowa w systemach: Aluprof i Ponzio.

Jak twierdzi Dyrektor ds. Handlowych firmy, Krzysztof Łakota, firma w ciągu zaledwie 9 miesięcy od powstania w 2009 roku osiągnęła przychód ponad 10 mln złotych i zbudowała sieć około 85 dealerów, uczestniczyła również w wielu prestiżowych realizacjach obiektowych oraz rozwija eksport na poziomie około 10% swoich przychodów. Cały zysk- kontynuuje dyrektor Łakota- właściciele firmy w całości przeznaczają na inwestycje i rozwój firmy. Plany na przyszłość to zakup 2-go Centrum Obróbczego do produkcji stolarki z pvc oraz zwiększenie sprzedaży w 2010 roku o 50%, w tym eksportu do poziomu 15%.Kolejny etap w naszej działalności, to klienci indywidualni, którym chcemy zapewnić łatwy dostęp do naszej oferty poprzez budowę profesjonalnej sieci sprzedaży w sieci pawilonów meblowych „AGATA” obecnych w całej Polsce i nie tylko.

W ostatnim czasie firma wygrała przetarg na dostawę około 2.700 szt. okien z pvc do Szpitala Górniczego w Sosnowcu. Ta prestiżowa realizacja dotyczy Projektu Termomodernizacji Szpitala Górniczego i będzie ona realizowana wspólnie z Katowickim Przedsiębiorstwem Budownictwa Przemysłowego „BUDUS” S.A., który jest Generalnym Wykonawcą tego projektu.