WALA – UCHWYTY MODUŁOWE – NOWA IDEA …
WALA – UCHWYTY MODUŁOWE – NOWA IDEA …

Wprowadzając do oferty nową serię pochwytów, WALA stawia na NOWĄ IDEĘ! Wychodząc naprzeciw wysublimowanym gustom klientów oraz nowatorskiemu podejściu do projektowania paneli drzwiowych, oficjalnie przedstawiamy UCHWYTY MODUŁOWE!

Nazwa serii "MODUŁOWE" sugeruje, iż składają się z modułów i tak w istocie jest. Osobno nóżki i osobno rura uchwytu. Takie założenie zezwala na odrębne wykończenie każdej części. Daje to szerokie spectrum kombinacji, w kwestii wykończenia pochwytu. Zdecydowanie bardziej elastyczne podejście pomaga dostosować całościową frontową kompozycję uchwytu z drzwiami. Od teraz uchwyt może nie tylko dostosowywać się do drzwi by tworzyć spójny design. Może również nadawać swoistego charakteru dla minimalistycznego panelu drzwiowego.

 

FALA Z PŁASKOWNIKA - UCHWYT DO DRZWI

Nowa seria uchwytów obejmuje kilka modeli. Jako pierwszy dumnie przedstawiamy uchwyt wykonany z płaskownika - MPS31.

Przedstawiona antaba przykładowa posiada złote nóżki i czarną rurę, dodatkowo wzbogacona dwoma taśmami LED w odcieniu ciepłym. W środkowej nóżce umiejscowiony został mikroprzełącznik sterujący podświetleniem uchwytu oraz elektro zaczepem w drzwiach. Drzwi z tym uchwytem to wyraz ekskluzywnej elegancji w odbiorze wizualnym elewacji budynku. 

             

Ten prosty i opływowy design pochwytu MPS31 zniewala swym pięknem. Budzi miłe wspomnienie delikatnej fali. Ogromna ilość kombinacji wykończeniowych bez wątpienia dopracuje wizualnie front Twoich drzwi. Definiując ostateczny wygląd uchwytu do dyspozycji są: lakiery z pełnej palety RAL, powłoka INOX, ANODA oraz sublimacja imitująca drewno. Połączenia efektów są totalnie dowolne. Daj wodze swojej wyobraźni, nie krępuj się, wymyślaj, a WALA postara się spełnić twoje marzenia wykonując Twój nowy modułowy uchwyt do drzwi. 

                        

ERGONOMICZNY PROFIL - MODUŁOWE "D"

Do serii UCHWYTÓW MODUŁOWYCH włączyliśmy również pochwyty wykonane z rury o przekroju litery „D” o wymiarach Ø45x25. Antaby stworzone na podstawie tego profilu są bardzo wdzięczne dzięki swemu zaokrągleniu. Kształt ten jest przyjazny w dotyku podczas użytkowania, ponieważ dłoń naturalnie i wygodnie układa się na tym ergonomicznym kształcie. Ważną rolę pełni też aspekt wizualny, gdzie owo zaokrąglenie profilu nadaje swego rodzaju miękkości i delikatności. Proponujemy dwa modele serii modułowej stworzone na bazie rury "D". Jeden zakończony na ostro MD90, drugi zaokrąglony MD90C.

 

  

  

Jeśli budynek jest stonowany, posiada proste bryły i kolory, chcemy zachować przejrzysty design, możemy zastosować uchwyt w jednorodnym kolorze dopasowanym do koloru drzwi. Delikatnie podkreślić go tylko podświetleniem punktami LED. Zdarzają się takie projekty, gdzie panele drzwiowe są jednolite, pozbawione dekoracji. W takich przypadkach czasami lepiej, gdy pewne części zlewają się ze sobą, nie narzucają się zbytnio. Dopełnia to całościowy wizerunek budynku, nie emanuje przesadą. Skromnie i subtelnie świeci, dyskretnie przyciągając wzrok.  

UCHWYT nieZWYKŁY - NOWA SERIA

Proste rzeczy bywają czasem bardziej wymowne i konkretne niż te nad wyraz skomplikowane. Wszystko jest względne i zależne od różnych czynników. Aby zaspokoić również klasyczne gusta, do nowej serii modułowej dodaliśmy także uchwyty do drzwi, wykonane z rury kwadratowej oraz prostokątnej. Standardy mają w sobie jeden ogromny plus. Są uniwersalne i łatwo dopasować je do każdego stylu i projektu. Tak właśnie działa ich nadzwyczajność w postrzeganej powierzchownie zwyczajności. 

 


 

Nowa seria - modułowe uchwyty do drzwi jest fenomenalnym rozwiązaniem dla wymagających klientów. Możliwość estetycznego dopasowania pochwytu do panelu drzwi jest bardzo ważna dla końcowego odbioru elewacji budynku. Taka dowolność w konfiguracji kolorystycznej otwiera szeroki wachlarz opcji. Wykorzystując dostępne powłoki możemy zaprojektować piękną i spójną wizualnie przestrzeń frontową. Wizualizacja poniżej ukazuje taką idealną wersję wydarzeń. Rura uchwytu, część powierzchni panelu drzwiowego oraz doniczka na kwiatka, są wykończone lakierem RAL 1036. Design elegancki i ponadczasowy. 

 

 NOWOCZESNE BUDYNKI - NOWE UCHWYTY DO DRZWI

Współczesna architektura bywa zaskakująca, niewiarygodne formy, ciekawe połączenia materiałów i kolorów. Architekci i deweloperzy wykazują wyższą świadomość przestrzeni, tworząc coraz bardziej przemyślane projekty. Zminimalizowane ograniczenia technologiczne, otwierają szerokie spojrzenie na budownictwo. Nowoczesne budynki są bardzo inspirujące i wysoko spersonalizowane. Aby sprostać wymaganiom architektów, deweloperów i klientów końcowych WALA stawia na modułowe uchwyty do drzwi. Nowa seria zawiera w sobie też pochwyty z rury kwadratowej i prostokątnej w wersji zaokrąglonej. Klasyczny i prosty kształt został wizualnie zmiękczony owym zaokrągleniem na łączeniu nóżki z rurą pochwytu. 

 

Doskonale sprawdzą się na drzwiach do domu oraz na drzwiach do firmy, do biura, do sklepu. Budynki uzupełnione drzwiami z uchwytem modułowym, zdecydowanie będą się wyróżniać na tle standardowych, gdzie drzwi zdobi klasyczna klamka. Kolorystyka pochwytów jest dowolna. Modułowe uchwyty do drzwi możemy dodatkowo uszlachetnić stosując systemy kontroli dostępu oraz podświetlenie LED. Taka ekstrawagancja jest dobrym pomysłem dla każdego, kto lubi projekty wyjątkowe, rzucające się w oczy. Niesamowicie prezentuje się połączenie złota z czernią. Takie okucia do drzwi dodają klasy, natomiast trzeba wykorzystywać je ze smakiem. Nie wszystkie wnętrza przyjmą takie połączenie, ale w poniższym biurze przyjęło się wyśmienicie.

 

Wśród architektów i projektantów elementy modułowe są niezwykle cenione, głównie ze względu na możliwość łatwiejszego dostosowania do potrzeb. Modułowy charakter jest coraz częściej stosowany, w produktach różnego typu. Cecha ta umożliwia spersonalizowanie przedmiotu, dostosowanie do gustu, dzięki czemu efekt końcowy jest niepowtarzalny i oryginalny. Paradoksalnie uproszczone elementy modułowe, są doskonałym budulcem dla skomplikowanych i wyjątkowych projektów. Dla porównania, z małych klocków LEGO, które są elementami modułowymi, możemy zbudować niewiarygodne i monumentalne rzeczy. Wystarczy otworzyć wyobraźnię i wizualizację myśli konstrukcyjnej. 

Modułowe uchwyty do drzwi to przełomowy element dekoracyjny i praktyczny za razem. Takie drobiazgi mogą wiele zdziałać na korzyść dla pozytywnego odbioru wizualnego budynku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą uchwytów modułowych (i nie tylko) prezentowaną przez firmę WALA - producenta okuć do drzwi. 
https://www.wala.pl/pl/Uchwyt-do-drzwi/Seria-Modulowe