Mocny wrzesień w Dziale Sprzedaży Deceuninck Poland
Mocny wrzesień w Dziale Sprzedaży Deceuninck Poland

Jesień to czas wyzwań, ale też świetny moment, by przed kolejnym rokiem wzmocnić zespół. W Deceuninck Poland od września klienci i partnerzy mogą współpracować z Elizą Zalewską, która dołączyła do Działu Sprzedaży na stanowisku Manager Sprzedaży ds. Obiektów oraz Szymonem Dobroniem, nowym Managerem Sprzedaży ds. Systemów Okiennych.

1 września br. do Działu Sprzedaży w Deceuninck Poland dołączyła Eliza Zalewska, której głównym zadaniem będzie pozyskiwanie klientów na rynku inwestycji budowlanych w obszarze systemów okiennych i tarasowych. Nowa Manager Sprzedaży ds. Obiektów na rejon Polski Wschodniej od początku kariery zawodowej związana jest z branżą budowlaną, a od 2015 roku ściśle z branżą okienną. Posiada duże doświadczenie techniczno-handlowe, które w połączeniu z wiedzą i doskonałymi umiejętnościami w budowaniu długotrwałych relacji z klientami zostanie wykorzystane w dziale dedykowanym kontaktom z inżynierami budownictwa, architektami i inwestorami.

W Deceuninck będę odpowiadać za promowanie rozwiązań, wsparcie techniczne oraz doradztwo dla architektów, generalnych wykonawców i producentów stolarki w procesach projektowania, ofertowania oraz inwestycji kubaturowych. Cieszę się, że moja wiedza i doświadczenie w branży stolarki otworowej będą przydatne na nowym stanowisku, oraz że będę mogła je rozwijać, kompleksowo wspierając inwestycje naszych klientów od etapu projektu przez całą realizację – mówi Eliza Zalewska.

Eliza Zalewska jest absolwentką wydziału Inżynierii Lądowej oraz Geodezji i Kartografii Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Interesuje się tematyką związaną ze skaningiem laserowym oraz aranżacją wnętrz i ogrodnictwem.

Dział Sprzedaży zasilił również Szymon Dobroń, z wykształcenia ekonomista (posiada tytuł magistra inżyniera), z zawodu handlowiec z wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością branży oraz produktu. Dołączył do zespołu z dniem 19 września br. Jego wieloletnie doświadczenie w segmencie B2B na stanowiskach m.in. kierownika produkcji, doradcy technicznego, przedstawiciela handlowo-technicznego czy kierownika regionu sprzedaży zostanie wykorzystane w nowej roli na stanowisku Managera Sprzedaży ds. Systemów Okiennych na rejon Polski Północno-Wschodniej.

– Jestem dumny, że dołączam do zespołu producenta, będącego jednym z liderów na rynku europejskim. Jestem przekonany, że oprócz posiadanych umiejętności negocjacyjnych i w zarządzaniu sprzedażą, wniosę również świeżą energię i pomysły. Perspektywa nowych wyzwań i możliwość rozwoju zawodowego, stwarzane m.in. dzięki nieustannie doskonalonym technologiom i produktom, które powstają z uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju, ogromnie mnie cieszy – komentuje Szymon Dobroń.

Szymon Dobroń ukończył Wyższą Szkołę Handlową im. Bronisława Markowskiego w Kielcach oraz Politechnikę Lubelską na Wydziale Mechanicznym, posiada również dyplom studiów menedżerskich. Swoje bogate doświadczenie handlowe, poparte wiedzą techniczną i na temat rynku stolarki, budował od przeszło 20 lat. Interesują go zasady lean managementu, a w czasie wolnym – jako licencjonowany sędzia regatowy i instruktor żeglarstwa – żegluje po Bałtyku.

 

żródło: www.deceuninck.pl