Nowa strona internetowa SWISSPACER jest już dostępna
Nowa strona internetowa SWISSPACER jest już dostępna

Strona internetowa SWISSPACER prezentuje się w zupełnie nowej odsłonie. Witryna została zmodernizowana zarówno pod względem wizualnym, jak również technicznym.

Oprócz nowoczesnego, atrakcyjnego designu, główny nacisk położono na dostosowanie treści do poszczególnych grup użytkowników. Niezależnie od tego, czy chodzi o producenta czy architekta, istotne informacje można znaleźć jeszcze szybciej i łatwiej, między innymi dzięki ulepszonej strukturze menu i precyzyjnym opcjom filtrowania plików do pobrania.

Treści zostały skondensowane, przeorganizowane i przygotowane w formie multimedialnej. Na przykład, łatwe do zrozumienia animacje dostarczają wskazówek i informacji dotyczących produkcji. Jeśli wyszukiwanie nie doprowadzi do pożądanego wyniku, zawsze wskazane są odpowiednie osoby z działu sprzedaży, serwisu technicznego i marketingu, z którymi można się bezpośrednio skontaktować.

Zastosowane rozwiązania podkreślają kompetencje SWISSPACER w dziedzinie obsługi serwisowej i są łatwe do znalezienia dzięki nowej pozycji z menu Service. 

Pasjonujące perspektywy i inspirujące obiekty 

Nowością są również treści na temat obiektów referencyjnych napisane w stylu artykułów blogowych. Wpisy te są inspiracją i dostarczają czytającym informacje na temat zastosowań produktów SWISSPACER. Użytkownicy strony internetowej będą mogli również zapoznać się z kulturą korporacyjną w SWISSPACER. W artykułach pod pozycją menu "Insights" można znaleźć ogólne informacje o szwajcarskim przedsiębiorstwie - na przykład o kompleksowej strategii zrównoważonego rozwoju. Wyjaśniono jakie działania zostały już podjęte w kierunku realizacji tej idei oraz jak zdefiniowano strategiczne cele na przyszłość.

Przejrzysta struktura nowej strony internetowej SWISSPACER zapewnia ogląd całej dostępnej oferty ramek dystansowych premium.

Copyright: SWISSPACER

 

 

Dalsze informacje dostępne na stronie www.swisspacer.com.