Skip to main content

#Swisspacer


Jubileusz ciepłej ramki dystansowej

 

Od 25 lat ciepłe ramki dystansowe Swisspacer są jednymi z najlepszych produktów w swoich klasach termicznych dostępnych na rynku. Z okazji tego jubileuszu szwajcarska firma prezentuje swoją nową identyfikację wizualną i logo.

czytaj dalej

Matthias Bach został nowym dyrektorem zarządzającym Swisspacer

 

Matthias Bach, dotychczasowy dyrektor techniczny Swisspacer - producenta ciepłych ramek dystansowych, od 1 października obejmuje funkcję dyrektora zarządzającego szwajcarskiej firmy. Zastąpi na tym stanowisku Francis’a Cholley’a, który od tego momentu stanie na czele firmy EuroKera należącej również do Grupy Saint-Gobain.

czytaj dalej

Odprężone i mobilne rozwiązanie na duże wysokości - spółka extremfenster GmbH w obszarze okien do kamperów stawia na SWISSPACER Air

 

Specjalne samochody turystyczne, kampery i pojazdy ekspedycyjne podczas podróży po całym świecie wystawiane są na działanie ekstremalnych warunków atmosferycznych, różnic wysokości i temperatury. Dlatego też zamontowane w nich okna muszą sprostać szczególnie wysokim wymaganiom. I właśnie tutaj wkracza do akcji start-up extremfenster ze specjalnie w tym celu opracowanym aluminiowym oknem SKI. A wszystko dzięki zamontowanemu w przestrzeni międzyszybowej SWISSPACER Air.

czytaj dalej

SWISSPACER i Ublo opracowały innowacyjny system wentylacji pomieszczeń

 

Nowy system Ublo oferuje niezwykły system wentylacji zarówno pomieszczeń biurowych, jak i mieszkalnych. Okrągły moduł napowietrzający jest bezpośrednio zintegrowany z oknem lub fasadą budynku. W każdej chwili zapewnia wydajną cyrkulację powietrza a dodatkowo pozytywnie wpływa na komfort życia i sprzyja utrzymaniu czystego powietrza w pomieszczeniach. Ten innowacyjny produkt o wysokiej efektywności energetycznej został zaprojektowany w Korei Południowej i obecnie jest dostępny obecnie również w Europie. Do jego wyjątkowo wysokiej wydajności przyczyniają się zintegrowane w nim ciepłe ramki dystansowe firmy SWISSPACER.

czytaj dalej

SWISSPACER inwestuje w ofertę usług

 

W ostatnich latach ta szwajcarska firma SWISSPACER znacznie rozszerzyła zakres swoich usług. Obejmują one spersonalizowane konsultacje dotyczące efektywnej obróbki ciepłych ramek dystansowych, indywidualne wsparcie, np. w zakresie ustawień maszyn, a także szkolenia i wsparcie marketingowe. Podstawą do tego jest kompleksowa ocena klientów przeprowadzona w ubiegłym roku przez SWISSPACER.

czytaj dalej

Maksymalne bezpieczeństwo w zakresie obróbki i stosowania ciepłej ramki

 

Więcej ciepłych ramek dystansowych: SWISSPACER Ultimate Pro łączy doskonałą wydajność energetyczną z optymalnymi możliwościami ich zastosowania. Dzięki nowemu składowi materiału profil ramki jest bardziej elastyczny i łatwiejszy w obróbce - przy zachowaniu obecnej stabilności ramek dystansowych. Pod względem efektywności energetycznej Ultimate Pro dorównuje SWISSPACER Ultimate, co czyni ją jedną z najlepszych ciepłych ramek dystansowych na świecie.

czytaj dalej