NAVKOM – czytnik linii papilarnych
NAVKOM – czytnik linii papilarnych

WALA poszerza ofertę o nowy system kontroli dostępu – urządzenia tego typu niewątpliwie podnoszą komfort życia. Czytniki linii papilarnych są najwygodniejsze w tej kategorii, ponieważ  nie wymagają od użytkownika żadnych działań dodatkowych. NAVKOM - oto piękny i funkcjonalny czytnik linii papilarnych. Dzięki niemu możesz już nie szukać kluczy, możesz zapomnieć kod do drzwi, wystarczy Ci twój palec !

 

NAVKOM jest urządzeniem przyjaznym dla użytkownika – umożliwia obsługę analogową czyli manualną, oraz za pomocą aplikacji na smartfona.  NAVKOM - może zapisać odciski palców 3 administratorów i aż do 500 użytkowników. Aplikacja na smartfon daje możliwość zapisania harmonogramów dostępu dla wybranych osób, np. Pani Jadzia może otworzyć drzwi w godzinach między 7 a 15. W pozostałych godzinach jej odcisk palca nie zadziała. Natomiast w aplikacji pojawi się alert o próbie wejścia danej osoby. NAVKOM jest czytnikiem linii papilarnych, który potrzebuje tylko ok. 1,2 sekundy na rozpoznanie odcisku palca, a czas reakcji przekaźnika to tylko 1-10 sec. Urządzenie komunikuje się za pomocą sygnałów dźwiękowych oraz 5 kolorami diod LED. Jasność podświetlenia można regulować lub wyłączyć.

 

 

Czytnik linii papilarnych jest bardzo praktycznym elementem, który niewątpliwie ułatwia życie, a szczególnie otwieranie drzwi. Najbardziej ergonomicznym rozwiązaniem jest zamontowanie czytnika w uchwycie. To genialne umiejscowienie pozwala na otwarcie drzwi jednym ruchem ręki, przykładamy palec do czytnika i otwieramy drzwi. Dla jeszcze lepszych efektów możemy wypowiedzieć zaklęcie: SEZAMIE OTWÓRZ SIĘ !

NAVKOM możemy zamontować w uchwytach:

- serii P - Ø30 i Ø40,

- serii Q - 20x40, 40x40, 50x25,

- serii D - Ø45x25,

 

 

Uchwyty do drzwi z systemami kontroli dostępu możemy jeszcze dodatkowo wzbogacić podświetleniem LED. W rurze uchwytu lub w zaślepce dostępne są punkty LED w kilku kolorach do wyboru, a taśma LED może być nawet w tralce drewnianej.

Żyjemy w czasach gdzie pośpiech jest codziennością. Staramy się ułatwiać sobie jak najwięcej zadań. Jak możesz zacząć ulepszać sobie życie? Zamów uchwyt do drzwi z czytnikiem linii papilarnych NAVKOM i ciesz się, że nie musisz już szukać kluczy do drzwi. Od tej pory twój palec będzie twoim kluczem. Co jest najpiękniejsze? Nigdy go nie zgubisz ani nie zapomniesz !

 

źródło: Wala