Zmiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego - Francis Cholley przejmuje zarządzanie firmą SWISSPACER
Zmiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego - Francis Cholley przejmuje zarządzanie firmą SWISSPACER

Z dniem 1 marca 2022 r. nastąpiła zmiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego firmy SWISSPACER, produkującej ciepłe ramki dystansowe. Dotychczasowy dyrektor zarządzający Victoria Renz-Kiefel obejmuje stanowisko Dyrektora ds. Systemów i Rozwiązań w Saint-Gobain Niemcy. Jej następcą w SWISSPACER jest Francis Cholley. 

Victoria Renz-Kiefel objęła stanowisko Dyrektor Zarządzającej SWISSPACER wiosną 2020 r. Udało jej się bezpiecznie przeprowadzić firmę przez kryzys związany z pandemią COVID-19, a także zapoczątkować wiele ważnych zmian. – Nasz zespół zainicjował wiele działań, które dobrze przygotowały przedsiębiorstwo na przyszłość, takich jak nowy system CRM czy rozwój strategii zrównoważonego rozwoju – podkreśla Renz-Kiefel. Na nowym stanowisku w Saint-Gobain będzie odpowiadać za współpracę w zakresie doradztwa inwestorom, architektom i projektantom na rzecz wszystkich marek Grupy Saint-Gobain.

Z dniem 1 marca 2022 r. stanowisko Dyrektora Zarządzającego przejmuje Francis Cholley, związany z Saint-Gobain od 28 lat. Pracował dotąd na różnych stanowiskach i w różnych organizacjach, ostatnio w regionie Azji. Ostatnio zdobył również wieloletnie doświadczenie w firmie SageGlass, specjalizującej się w produkcji szyb elektrochromatycznych. W pierwszych tygodniach będzie kierował SWISSPACER wspólnie z Victorią Renz-Kiefel, co pozwoli zapewnić sprawne przekazanie obowiązków. 

– SWISSPACER jest globalnym przedsiębiorstwem o wysokiej wartości dodanej, dostarczającym kluczowe komponenty energooszczędnych okien i fasad – mówi Cholley. – Niezwykle zorientowany na klienta i zaangażowany zespół wywarł na mnie duże wrażenie. Prowadziłem już wiele podmiotów wchodzących w skład Grupy Saint-Gobain, ale firma SWISSPACER jest absolutnie wyjątkowa. Cieszę się, że będę mógł kontynuować doskonały kurs, jaki wyznaczyła Victoria Renz-Kiefel.

Dalsze informacje dostępne na stronie www.swisspacer.com.