"Kupuj nasze". Są powody...
"Kupuj nasze". Są powody...
Uruchomiona w ubiegłym roku kampania „Kupuj Nasze.PL – Są powody do dumy” to zakrojony na szeroką skalę projekt promujący polskie produkty oraz krzewiący wśród Polaków postawę zakupowego patriotyzmu. Nadrzędnym celem kampanii jest pobudzanie rozwoju polskich firm oraz stymulowanie popytu na polskie produkty poprzez umacnianie ich pozytywnego wizerunku.
Działania pod hasłem „Są powody do dumy” wskazują m.in na przykłady dobrych, polskich firm, odnoszących światowe sukcesy.

Polskie firmy konsekwentnie udowadniają, że sukces są w stanie osiągać w niemal każdej dziedzinie. Przykładem na to jest pochodzący z Poznania Mobilus Motor specjalizujący się w produkcji i dystrybucji siłowników rurowych do rolet, markiz i bram. Potwierdzając swój szybki rozwój i rodzimy charakter Mobilus Motor przystąpił w lutym 2010 roku do programu „Kupuj Nasze.PL – Są powody do dumy”.

Własną produkcję siłowników rurowych firma rozpoczęła w roku 2003, a dzięki dobrej znajomości rynku i potrzeb konsumentów, cieszy się dziś rosnącą pozycją wśród dostawców na rynku krajowym. Największe atuty jakimi pochwalić może się ta poznańska firma to przede wszystkim: ciągle rozszerzająca się oferta, doskonała jakość produktów, atrakcyjne ceny oraz doświadczeni pracownicy. W ofercie Mobilus Motor znaleźć można całą gamę akcesoriów związanych z szeroko rozumianymi osłonami przeciwsłonecznymi. Przede wszystkim są to siłowniki rurowe serii takich jak: PICO, PRO i PRO NHK. Najnowszą serię produktów Mobilus Motor stanowią sterowania radiowe COSMO, dzięki którym siłowniki PICO i PRO mogą być obsługiwane za pomocą pilota. Wbudowany w nie odbiornik radiowy 868 MHz daje możliwość wczytania do 9 nadajników.