REHAU rezygnuje z udziału w targach Fensterbau Frontale 2022
REHAU rezygnuje z udziału w targach Fensterbau Frontale 2022

Biorąc pod uwagę aktualny rozwój sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, a przede wszystkim przez wzgląd na zdrowie i bezpieczeństwo klientów, partnerów i pracowników, firma REHAU postanowiła zrezygnować z udziału w tegorocznej edycji targów Fensterbau Frontale 2022.

"Bezpieczeństwo i zdrowie są dla nas, jako dostawcy systemów konsekwentnie zorientowanego na naszych partnerów i pracowników, zawsze na pierwszym planie. Ze względu na bardzo dynamiczną sytuację pandemiczną nie jest obecnie możliwa bezpośrednia i jednocześnie bezpieczna komunikacja na dużych międzynarodowych targach", podkreśla Carsten Heuer, szef dywizji REHAU Window Solutions.

Równie istotnym powodem rezygnacji z udziału są ogromne ograniczenia i komplikacje związane z międzynarodowymi podróżami służbowymi na całym świecie. Przekłada się to na znaczny spadek liczby uczestników dużych, międzynarodowych imprez targowych.

REHAU Window Solutions ubolewa nad odwołaniem udziału w imprezie w Norymberdze, która w dalszym ciągu w przyszłości będzie wiodącą międzynarodową imprezą targową dla branży. Jednakże patrzymy pozytywnie w przyszłość i wchodzimy w rok 2022 z wieloma innowacjami i intensywną wymianą z profesjonalistami z branży okiennej na całym świecie.

 

źródło: Rehau