Skip to main content

#REHAU


REHAU Window Solutions zaprasza na targi Fensterbau Frontale 2024

 

REHAU Window Solutions zaprasza na jedną z najważniejszych tegorocznych im-prez targowych dla branży okiennej – targi Fensterbau Frontale 2024! W dniach od 19 do 22 marca w Norymberdze zaprezentujemy swoje aktualne innowacje oraz no-we modele biznesowe. Profesjonaliści z dziedziny stolarki otworowej będą mieli okazję skorzystać z informacji, inspiracji i możliwości bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy. REHAU Window Solutions jest bowiem partnerem All in One – dla producentów, dystrybutorów i montażystów stolarki oraz architektów i projektantów.

czytaj dalej

Droga REHAU – 75 lat tworzenia wartości, przemian i wizji

 

Engineering progress. Enhancing lives. Tak dziś definiuje się REHAU. Dzięki swoim innowacyjnym produktom i rozwiązaniom systemowym fir-ma polepsza jakość życia ludzi. REHAU świętuje obecnie 75. rocznicę po-wstania i wraz ze swoimi pracownikami spogląda w przeszłość, ale przede wszystkim w przyszłość.

czytaj dalej

Zdecydowani, gotowi do działania i zorientowani na dialog – podsumowanie prezentacji REHAU Industries na targach ReBuild Ukraine w Warszawie

 

Ważny impuls dla zrównoważonych rozwiązań z jednego źródła w obszarach infrastruktury, przemysłu, standardów energetycznych i mieszkalnictwa. W ścisłym dialogu z przedstawicielami biznesu, polityki i społeczeństwa obywatelskiego. Tak REHAU Industries zademonstrowało swoją determinację i gotowość do działania w ramach prezentacji na ReBuild Ukraine w odniesieniu do, miejmy nadzieję, rychłej odbudowy Ukrainy.

czytaj dalej

REHAU Window Solutions konsekwentnie inwestuje i rozwija się – w Europie Środkowej i na całym świecie

 

REHAU Window Solutions z powodzeniem kontynuuje swoją globalną strategię rozwoju w Europie. Obecnie rozbudowany został oddział w rumuńskim regionie Si-biu, który staje się centralną lokalizacją produkcji i dostaw w południowo-wschodniej części Europy Środkowej. Po dużej rozbudowie zakładów w Śremie w Polsce w roku 2022, działanie to jest kolejnym elementem programu inwestycyjnego REHAU Window Solutions na europejskich rynkach. Ponadto specjalista w dziedzinie polimerów rozwija się i inwestuje także na całym świecie.

czytaj dalej

Innowacyjna platforma wystawiennicza World of Windows REHAU 2022

 

Firma REHAU uruchomiła w swojej siedzibie w Erlangen w Niemczech nowatorską platformę wystawienniczą World of Windows 2022. To wyjątkowe miejsce gromadzi innowacyjne produkty oraz rozwiązania marki i tworzy przestrzeń do inspirujących oraz owocnych spotkań biznesowych dla wszystkich partnerów oraz klien-tów REHAU.

czytaj dalej

REHAU rezygnuje z udziału w targach Fensterbau Frontale 2022

 

Biorąc pod uwagę aktualny rozwój sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, a przede wszystkim przez wzgląd na zdrowie i bezpieczeństwo klientów, partnerów i pracowników, firma REHAU postano-wiła zrezygnować z udziału w tegorocznej edycji targów Fensterbau Frontale 2022.

czytaj dalej

To był start… drużyny REHAU ponownie na Business Run

 

25 zawodników z 5 drużyn REHAU z całej Polski stanęło w niedzielę 5 września na wirtualnym starcie w charytatywnym biegu Poland Business Run. Mimo zmienionej formuły biegu, sztafety spisały się świetnie, a jedna z drużyn REHAU ulokowała się na 17. pozycji wśród 5 700 zespołów.

czytaj dalej