Produkt, który nie przestaje się rozwijać. Morlite Vision wchodzi na nowy poziom doskonałości
Produkt, który nie przestaje się rozwijać. Morlite Vision wchodzi na nowy poziom doskonałości

Jak udoskonalić to, co niemal doskonałe? Dodając jeszcze więcej ulepszeń, które mają ogromny wpływ na funkcjonalność systemu i najmodniejsze kolory, idealnie wpisujące się w każdy projekt nowoczesnego wnętrza. Elegancja, styl, harmonia i innowacje – przed Wami nowa odsłona Morlite Vision – konstrukcja typu smart slide, która łączy pełen komfort obsługi, najlepsze parametry oraz niezrównane wrażenia estetyczne.

Otwarcie domu na otaczającą naturę, mnóstwo światła, komfort termiczny i kompozycyjny efekt WOW – wielkogabarytowe przeszklenia nie mają sobie równych – nic więc dziwnego, że stanowią mocny punkt, a często dominantę współczesnych aranżacji. Nie dziwi również fakt, że architekci i inwestorzy stawiają przed nimi cały szereg niemałych wymagań – wszak budownictwo energooszczędne oraz pasywne rządzi się swoimi prawami i nie ma tu miejsca na żadne techniczne kompromisy. Jak zatem połączyć to, co efektywne i efektowne? Odpowiedź brzmi: Morlite Vision.

Wielkie skrzydło, niewielki wysiłek!

Czy prawdziwy siłacz w swojej klasie może poruszać się, jak piórko? Może, a nawet powinien! Za niezwykle intuicyjne i niewymagające użycia siły przesuwanie skrzydła Morlite Vision odpowiadają wysokiej jakości wózki jezdne oraz nowatorskie okucia Roto – zupełnie nowy element uzupełniający walory funkcjonalne konstrukcji smart slide. Wystarczy jeden ruch dłonią, by ruchome szklenie natychmiast odsunęło się na odległość 8 mm od ościeżnicy, a w momencie zamykania – wróciło do pierwotnej pozycji. - Miłym zaskoczeniem będzie bez wątpienia intuicyjna praca klamki – atut w naszych konstrukcjach. Co więcej, spójność detali zapewnia nietypowe podejście do położenia klamki – gdy drzwi pozostają w pozycji zamkniętej, klamka skierowana jest do dołu, czyli zupełnie inaczej niż w tradycyjnych systemach– podkreśla Paweł Woźniak, ekspert marki OknoPlus.

Ciepło, które nie ucieka

Szklenia w rozmiarze XXL mogą kojarzyć się z większymi stratami ciepła. Nic bardziej mylnego. W przypadku Morlite Vision za komfort termiczny domowników odpowiadają trzy niezawodne elementy. Wielopunktowe ryglowanie z jednoczesnym dociskiem na całym obwodzie konstrukcji oraz precyzyjnie dopasowane uszczelki to gwarancja doskonałej szczelności i pełnej ochrony przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych. W celu zapewnienia dodatkowego doszczelnienia newralgicznego połączenia części stałej i przesuwnej, wykorzystano trzy aktywne zaczepy, dociągające skrzydło do pionowego słupka – a tym samym zapewniając wyjątkową hermetyczność na całym obwodzie. Dodając do tego najlepszy na rynku pakiet trzyszybowy ECLAZ ( Ug = 0,5; LT = 77% oraz g = 60%) otrzymujemy rozwiązanie, które zatroszczy się o nasze ciepło i domowy budżet w okresie grzewczym.

- Warunki techniczne 2021? Wyprzedamy je z nawiązką – mówi Paweł Woźniak, ekspert marki OknoPlus.

Design przez duże D

Imponujące przeszklenie wymaga równie imponującej oprawy. - Morlite Vision to synonim wolności aranżacyjnej i stylowego minimalizmu. Subtelne profile możemy wyróżnić wybierając jeden z odcieni oklein dekoracyjnych, w tym absolutną nowość - kolor w strukturze Real Wood – Woodec Turner Oak –mówi Paweł Woźniak, ekspert marki OknoPlus. A to nie koniec możliwości personalizacji tej nowoczesnej konstrukcji. Morlite Vision składać się może z dwóch symetrycznych, dużych skrzydeł, z których tylko jedno jest ruchome. Możliwe jest także zastosowanie 4 węższych elementów – wówczas otwierać się będą dwa środkowe. W tym przypadku ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Okazja, jakiej jeszcze nie było

A gdyby móc zakupić szklenie XXL w cenie XS? Nic nie stoi na przeszkodzie! W ramach Promocji Zimowej OknoPlus, konstrukcje przesuwne, okna, drzwi oraz październikowy debiut – balkony francuskie z kolekcji Reveal można zamówić z rabatem sięgającym nawet 47%.

 

źródło: OknoPlus