Wytworne i funkcjonalne - drzwi Exclusive
Wytworne i funkcjonalne - drzwi Exclusive
Elegancki charakter wnętrza z pewnością uda się podkreślić dobierając do niego drzwi z kolekcji Exclusive firmy Stolbud Włoszczowa. Wyjątkowe wzornictwo spodoba się amatorom luksusowych aranżacji. Dostępna gama kolorów i przeszkleń drzwi z kolekcji Exclusive zaspokoi najbardziej wymagających klientów.

Odrobina luksusu nadaje każdemu pomieszczeniu mieszkalnemu wytworności. Przy urządzaniu stylowego wnętrza warto zwrócić uwagę, by nie odebrać mu tego swoistego charakteru przez nieodpowiednio dobrane elementy wykończeniowe. Drzwi, stanowiące nieodłączny element każdego projektu aranżacyjnego, mogą tę wytworność dodatkowo podkreślić. Skrzydła drzwiowe wewnętrzne z kolekcji Exclusive firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) doskonale sprawdzą się w tej roli.

Dom lub mieszkanie urządzane ze smakiem to wizytówka jego właścicieli. Aby nadać wnętrzu pożądanego, wysublimowanego stylu, należy pamiętać o każdym szczególe wystroju. Wyszukane wzornictwo skrzydeł drzwiowych z kolekcji Exclusive firmy Stolbud Włoszczowa zainteresuje osoby, którym zależy na perfekcyjnym wykończeniu luksusowego wnętrza.

Szeroka gama proponowanych modeli pozwoli dobrać drzwi odpowiednie do każdej aranżacji. Wybierając drzwi z kolekcji Exclusive możemy zdecydować się na jeden z trzech rodzajów drewna: sosnę, meranti lub dąb. Dodatkowo dostępna jest szeroka gama kolorów lazurowanych oraz standardowych kolorów RAL. Drzwi wewnętrzne z kolekcji Exclusive dostępne są w pięciu modelach, różniących się kształtem i ułożeniem przeszkleń. Pozwala to na precyzyjne dobranie modelu do typu pomieszczenia, a także zaplanowanie dopływu światła.

Skrzydła drzwiowe dostępne są w szerokości: 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm; przy wysokości 2030 mm. Drzwi mogą zostać wykonane w wersji jednodzielnej, dwudzielnej, bądź przesuwnej, co pozostawia dowolność aranżacji pomieszczenia zarówno w niewielkim mieszkaniu, jak i przestronnym domu. Ekskluzywne drzwi drewniane z kolekcji Exclusive charakteryzują się naturalnym rysunkiem drewna i bogatą kolorystyką, spełniając - zdaniem producenta - oczekiwania klientów o wyjątkowo wyrafinowanych gustach.